Maison 5. Krab - IJmuiden 189 ELECTRO-TECHNISGH BUREAU, H. DEN OTTER Driehuizerkerkweg 61, Driehuis. Groote verscheidenheid modellen Chapelleries, Nouveauté's etc. Speciaal adres voor hel vervormen van Stroo-, Velours- en Vilthoeden Kennemerlaan 53 a Krabbendam, P., techniker, Lijsterlaan 14, IJmuiden. Kra,gt, H., loods, Wijk aan Zeeërweg 134, IJmuiden. Kraker, M. C., voorslaander, B. en Arnoldkade 28, IJmuiden. Kralingen, van-Schirmer, Wed. H., Zeeweg 334, Driehuis. Houthandel Fa. H. van Kralmgen Jr. Velsen Kralingen, van P., houthandelaar, Zeeweg. 334, Driehuis. Kramer, A., visscher, Trawlerkade 69 rood, IJmuiden. Kramer, A. G., Zeeweg 332, Driehuis. Kramer, B., varensgezel, le Mairestraat 15, IJmuiden. Kramer, C., zeevisscher, Pr. Hendrikstraat 102, IJmuiden. Kramer, E. J., fabrieksarbeider, Wijkerstraatweg 165, Velsen. Kramer, F„ assistent N.S., Lagersstraat 32, IJmuiden. Kramer, F„ Lijsterlaan 14, IJmuiden. Kramer, G., visscher, Jb. v. Heemskerkstraat lOrd, IJmuiden. Kramer, J., los arbeider, Achter Stationsweg 71, IJmuiden. Kramer, J., los arbeider, Torricellistraat 27, IJmuiden. Kramer, los arbeider, Stephensonstraat 35, IJmuiden. Kramer, J., los arbeider, Stephensonstraat 21, IJmuiden. Kramer, J., fabrieksarbeider, Doodweg 6, Velsen. Kramer, matroos, Zandersstraat 10, IJmuiden. Kramer, J. J., arbeider, Engelmundusweg 10, IJmuiden. Kramer, K„ los arbeider, de Rijpstraat 32, IJmuiden. Kramer, L., arbeider, Stephensonstraat 11, IJmuiden. Kramer, N. J., chauffeur, Eschdoornstraat 3, IJmuiden. Telefoon: Kantoor No. 2204 (Beverwijk) Telefoon: Huis No. 700 (IJmuiden) Tevens handel in: Triplcx-hout. Carboleum, (ook gekleurde) Asphaltpapier en Rubbcrvilt Vertegenwoordiging der: ..Avenariua Carbolineum Radio-palen van 6 tot 15 Meter

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 201