RADIO- EN FOTO-INRICHTING „ELVE", VELSEN-N. Wijkerstraatweg 28 (bij de Pont) Moderne Inrichting. Krispijn, J. D., kommies Dir. Bel., Sluisplein 29, IJmuiden. Krispijn-Prenen, Wed. M., Bloemstraat 119, IJmuiden. Krist, S., arbeider, Tuindersstraat 76, IJmuiden. Krist, T., politiebeambte staatsvisschershavenbedrijf, Helm straat 18, IJmuiden. Kroder, J., pakhuisknecht, J. P. Coenstraat 29, IJmuiden. Kroese, W., predikant, Velserduinweg 134, IJmuiden. Kroeze, H., bankwerker. Zeeweg 81, Velsen. Krokkee, M. P., tuinder, Terburgstraat 26, Santpoort. Krom-Bouwman, Wed. A. J., Houtmanstraat 34, IJmuiden. Krom, G., aannemer, Hagelingerweg 127B, Santpoort. Kromhout, van der Meer, W„ broodbakker, Kompasstraat 74, IJmuiden. Tel. 673. Krommenhoek, D., stucadoor, Groeneweg 48, IJmuiden. Kromwijk, W., slager, Wijk aan Zeeërweg 31, IJmuiden. Kroon, D. B„ arts, Bloemendaalschestraatweg 8, Santpoort. Kroon, G., los arbeider, Corn. Drebbelstraat 42, IJmuiden. Kroon, G„ fabrieksarbeider, Kanaalkade 55, Velsen. Kroon, G., machinist, Koekoekstraat 20, IJmuiden. Kroon, J., arbeider, IJmuiderstraatweg 10, IJmuiden. Kroon, J. A. smid, Melklaan 33, Velsen. Kroon, P. A., loodskweekeling, Pr. Steynstraat 24, IJmuiden. Kroon, S., los arbeider, Middenhavenstraat 32, IJmuiden. Kroone, C. G., bankwerker, Kortenaerstraat 15, IJmuiden. Kroone, G., schilder, Hagelingerweg 129a, Santpoort. Kroone, G., commies H.S.M., Kanaajstraat 69rood, IJmuiden. Kroone-Wijker, Wed. J., Kerkweg 12, Santpoort. Kroone, L. A., los arbeider, Evertsenstraat 15, IJmuiden. Kroone-Zoon, Wed. N., Schulpweg 4, Velsen. Kroone, P. J., electricien, Schulpweg 7, Velsen. Kroone, S. P., schilder, Terburgstraat 24, Santpoort. Kroonenberg, M., horlogemaker, Kanaalstraat 60, IJmuiden. Kroonenberg, S., barbier, Pr. Hendrikstraat 70, IJmuiden. Kroonenburg, van A., los arbeider, de Ruyterstraat 93, IJmuiden. Kroonenburg, van-Westdijk, Wed. J. J., Kennemerlaan 18rd, IJmuiden. Kroonenburg, van L„ betonwerker. Zandersstraat 6, Kroonenburg, van P. A., stuurman, de la Reystraat lrood, IJmuiden. 191

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 203