Bloemenmag. „Freesia" - M. W. Jonker, Santpoort-Station Bloemend.weg 135 - Tel. 22512 - Moderne Bloemwerken. Kroonenburg, van W., boerenarbeider. Burg. Weertstr. 62, Velsen. Kroonsberg, H., fondsbode, Julianakade 21, Jmuiden. Kroonsberg, W. J„ boekhouder, Snelliusstraat 73, IJmuiden. Kroonstuiver, A. G. J., rangeerder, IJmuiderstraatweg 29, IJmuiden. Kroonstuiver, E. W. M., onderwijzeres, de la Reystraat 5, IJmuiden. Kroonstuiver, H., spoorwegarbeider, Lagersstr. 37, IJmuiden. Kroos, A., naaister, Pr. Hendrikstraat 10a rood, IJmuiden. Kroos, H., naaister, Pr. Hendrikstraat 10a rood, IJmuiden. Krou, de W., varensgezel, Neptunusstraat 42, IJmuiden. Krouwel, J., metaaldraaier, Nw. Schulpweg 325, Velsen. Kruger, E., sleepbootagent, Kanaalstraat 32rood, IJmuiden. Kruger-Turkenburg, Wed. Fr., Neptunusstraat 24rood, IJmuiden. Kruger, H., stoker, „Hera", Snelliusstraat 7, IJmuiden. Kruger, J., koopman, B. en Arnoldkade 21, IJmuiden. Kruger, J„ scheepshandelaar, Kanaalstraat 64a rood, IJmuiden. Kruger-Geb. Krins, M., Kanaalstraat 116, IJmuiden. Kruidbos, G. J., caféhouder, B. en Arnoldkade 17, IJmuiden. Kruif, de G., tuinbaas, Duinweg- of Duivelslaan 52, Santpoort. Kruiswijk, A., arbeider, Casembrootstraat 13, IJmuiden. Kruiswijk, los arbeider, Trompstraat 93, IJmuiden. Kruiswijk, J. C., grondwerker, Casembrootstraat 9, Ilmuiden. Kruiswijk, W. C., kolenwerker, Trompstraat 119, IJmuiden. Kruiswijk, W., arbeider, Pr. Steynstraat 29, IJmuiden. Kruit, W., barbier, Breesaapstraat lrood, IJmuiden. Kruiten, C., spoorbeambte, Schoolstraat 3, IJmuiden. Kruiten-Braunstohl, Wed. J., Stationsweg 11. Velsen. Kruk, A., autogeenlasscher, Groeneweg 23, IJmuiden. Kruk, A., arbeider, Burg. Weertstraat 17, Velsen. Kruk, J., broodbakker, Schulpweg 96, Velsen. Krul, E„ arbeider, Sparrenstraat 5, IJmuiden. Krul, H., stuurman, Kerkweg 35, Santpoort. Krul, J. J. drogist, Wijk aan Zeeërweg 49, IJmuiden. Krul, P. N., machinist, Kennemerlaan 94, IJmuiden. Krüppel, W., glazenwasscher, Fr. Naereboutstraat 25, IJmuiden. 192

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 204