N.V. Melkinrichting „Velsen", Tel. 2062, Beverwijk VOOR PRIMA MELK EN MELKPRODUCTEN. Leeuwen, van-Valstar, Wed. I., Kon. Wilhelminakade Mrd, IJmuiden. Leeuwen, van J. A., schipper, W. Beukelszstr. 29, IJmuiden. Leeuwen, van J., kuiper, IJmuiderstraatweg achter Tivoli, IJmuiden. Leeuwen, van J., vischventer, Evertsenstraat 14, IJmuiden. Leeuwen, van fabrieksarbeider, van, Speijkstraat 44, IJmuiden. Leeuwen, van bankwerker, Trompstraat 128, IJmuiden. Leeuwen, van J. W., varensgezel, Planciusstr. 59, IJmuiden. Leeuwen, van K., fabrieksarbeider, Wijk aan Zeeërweg 32, IJmuiden. Leeuwen, van L., arts, Havenkade 1, IJmuiden. Leeuwen, van M. J., machinist, van Wassenaerstraat 6, IJmuiden, Leeuwen, van P., schoenmaker, Corverslaan 68. Velsen. Leeuwen, van P. I., stuurman, Sirenestraat 9, IJmuiden. Leeuwen, van P. J. F., directeur Visch Exp. Mij., Drie- huizerkerkweg 6, Velsen. Leeuwen, van S., bakker, Stationsweg lrood, Velsen. Leeuwen, van W., schipper, Pr. Krugerstraat 49, IJmuiden. Leeuwen, van W., winkelier, Tasmanplein 10, IJmuiden. Leeuwen, van W. S., predikant, Driehuizerkerkweg 7, Velsen. Leeuwen, van W., loodskweekeling, van Speijkstraat 20, IJmuiden. Leerwis, W., agent van politie, Trompstraat 52, IJmuiden. Lefering, A. J. E., gezagvoerder, Brederoodscheweg 83, Santpoort. Legebeke, G. F., fabrieksarbeider, Ger. Doustraat 35, IJmuiden. Legebeke, G. J. H., vischhandelaar, Kanaalstraat 23, IJmuiden. Leguit'Bierdrager, Wed. K., Schulpweg 38, Velsen. Lem, van der-Hoogland, Wed. A. N., Kanaalkade 13, Velsen. Lem, van der G. A., fabrieksarbeider, Burg. Weertsstr. 3 Velsen. Lem, van der Th. N., stucadoór, de Ruyterstraat 190, IJmuideh. 202

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 214