Stark's Tandpasta DOET ZOO VEEL,KOST ZOO WEINIG. Lemon, E„ onderwijzeres, Zeeweg 284, IJmuiden. Lempers, A., fabrieksarbeider, Noorderlaan 36, Velsen. Lempers, J., grondwerker, Keet bij Wed. Santvliet, Velsen. Lengers, A. A., arbeider, Iepenstraat 12, IJmuiden. Lengton, J., modelmaker, Bloemstraat 17rood, IJmuiden. Lenning, van S. W., adj. commies ter secretarie, Trompstr. 37, IJmuiden. Lensvelt J., rijksontvanger, Kanaalstraat 218rd, IJmuiden. Lente, van G., Hagelingerweg 282, Santpoort. Lente, van H., bouwkundige, Hagelingerw. 199, Santpoort. Lente, van J., monteur, Overbildtweg 22, Santpoort. Lenting, T., arbeider, G. Doustraat 16, IJmuiden. Lenting, P. W., slager, Hoofdstraat 440, Santpoort. Lesage, R., boekhouder, Bloemendaalschestraatweg 15, Santpoort. Lettenmeijer, G. J., metaaldraaier, S. v. Gelderstraat 50, Velsen. Lettenmeijer, J., fabrieksarbeider. Kanaalkade 69, Velsen. Lettenmeijer'Haring, Wed. J. F., Doodweg 20, Velsen. Lettenmeijer, J. F., electricien, Eiland 24, IJmuiden. Lettinga, W., brievenbesteller, Stephensonstr. 43, IJmuiden. Leurs, G. H„ kruidenier, Willemsbeekweg 98, IJmuiden. Leusen, van A. J., arts, Zeeweg 305, IJmuiden. Leutscher, L., timmerman, Lindenstraat 8, IJmuiden. Leuven,, van W. H. J., stucadoor, Hagelingerweg 129d, Santpoort. Leuverman, L., zandvormer, van Speijkstraat 4, IJmuiden. Levasier, A., los arbeider, Breesaapstraat 56, IJmuiden. Levasier, H., los arbeider, Bloemstraat 6, IJmuiden. Levasier, T., rijwielhersteller, Pr. Hendrikstraat 89rd, IJmuiden. Lever, H. J., kantoorbediende, Kievitlaan 6, IJmuiden. Levijn, A., arbeider, P. Krugerstr. 22, IJmuiden. Leij, van der R., hulpsluismeester, Eiland 13, IJmuiden. Leijen, C., arbeider, Berkenstr. 3, IJmuiden. LeijenBlok, Wed'. D., Wijkerstr.weg 169, Velsen. LeijenLokhorst, van Wed. K. J., Lindenstr. 12, IJmuiden. Leijen, K., plaatwerker, Wijkerstr.weg 42, Velsen. Leijen, W., los arbeider, Berkenstr. 35, IJmuiden. Leijneaar, A. E., winkelier, Trompstr. 155, IJmuiden. 203

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 215