Stark's Tandpasta DOET ZOO VEEL, KOST ZOO WEINIG. Lubbers, N. W., oppeirman, Zanderstraat 45, IJmuiden. Lubbers, P. J., Sluisweg 6, Velsen. Luberti, N., fabrieksarbeider, Biezenweg 73, IJmuiden. Lucas, J., Planciusstraat 13, IJmuiden. Lucas, J., electricien, Hagelingerweg 152, Santpoort. Lucas, J., schilder, Hagelingerweg 154, Santpoort. Lucas, smid, Hagelingerweg 154, Santpoort. Lucas, N. J., boekhouder, Planciusstraat 26, IJmuiden, Luchsinger, C., ingenieur, Kon. Wilhelminakade 90, IJmuiden. Ludolphy-Gerring, Wed. J. W., Oosterduinweg 4, IJmuiden. Luchsinger, F. H.» ingenieur, Kanaalstraat 234, IJmuiden. Lugt, van der D., visscher, Jacob v. Heemskerkstraat 15, IJmuiden. Lugt, van der D., varensgezel, Huygensstraat 47,'IJmuiden. Lugt, van der J., vischknecht, Annastraat 30, IJmuiden. Lugt, van der J., varensgezel, Zeeweg 199, IJmuiden. Lugt, van der L., havenarbeider, Lagersstraat 28, IJmuiden. Lugt, van der L., arbeider, Willebrordstraat 34, IJmuiden. Lugtig, H., kantoorbediende, IJmuiderstraatw. 73, IJmuiden. Luidenga-Wulp, Wed'. J., de Rijpstraat 75, IJmuiden. Luiken, C., grondwerker, Kalversflraat 43, IJmuiden. Luiken, D., magazijnmeester, Willemsbeekweg 39, IJmuiden. Luiken, G., heibaas, de Ruijterstraat 147, IJmuiden. Luiken, J. M„ grondwerker, de Ruijterstraat 119. IJmuiden. Luiken, M., grondwerker, van Nidekstraat 8, Velsen. Luikman, E., timmerman, Meervlietstraat 43, Velsen. Luikman, H., Platvoetstraat 19, Santpoort. Luiks, W., schoenmaker, Wijkerstraatweg 3, Velsen. Luit, D„ rijwielhandel, Willebrordstraat 95, IJmuiden. Luit, G., fabrieksarbeider, Eikenstraat 29, IJmuiden. Luit, P., melkventer, Zeeweg 50, IJmuiden. Luit, W. A., melkrijder, Burg. Weertsstraat 3, Velsen. Luitze, P., arbeider, Stationsweg 43, IJmuiden. Lukassen, H. J., grondwerker, Engelmundusweg 7, ljmuide' Lunda, J., kleermaker, Duinlustparkweg 70, Santpoort. Luntz, C., fabrieksarbeider, Boschweg 4, Driehuis. Luntz, H., fabrieksarbeider, P. Vermeulenstr. 15, IJmuiden. Luntz-Sluis, Wed. J., Noorderdorpstraat 16 Velsen. Luppens, J., timmerman, Popelstraat 6, IJmuiden. 208

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 220