Stark's Tandpasta DOET ZOO VEEL, KOST ZOO WEINIG. Neve, P. F., dokknecht, Groeneweg 11, IJmuiden. Neijzen, A. bakker, Evertsenstraat 16, IJmuiden. Neijzen, A. J., vischhandelaar, Koningsstraat 2, IJmuiden. Nicolai, A„ onderwijzeres, Kruidbergerweg 40. Santpoort. Nicolai H. K., steendrukker, Groeneweg 15, IJmuiden. Nicborg, R., winkelier, Kanaalstraat 55, IJmuiden. Nieborg, W. K., Burg. Enschedélaan 78, Santpoort. Niekerken, van H. Th. machinist, Wijk aan Zeeërweg 34, IJmuiden. Niekerken, van P. H., machinist, Casembrootstraat 43, IJm. Nielen, C. J., slager, Stationsweg 68a, IJmuiden. Nielen, P. H., fabrieksarbeider, Walravenstraat 6, Velsen. Niemeijer, A., fabrieksarbeider, Noorderlaan 20, Velsen. Niemeijer, G., fabrieksarbeider, Westerwijkstr. 24, Velsen. Niemöller, S., verpleegster, Duinlustparkweg 54, Santpoort. Niepoort, C., procuratiehouder, Kon. Wilhelminakade 89, IJmuiden. Nierop, K., machinist, Bloemstraat 144, IJmuiden. Nierop, N., metselaar, Ahornstraat 38, IJmuiden. Nierop, van A., vischhandelaar, Velseirduinweg 170, IJm. Niessink, H. J., vischhandelaar, Tasmanplein 12, IJmuiden. Nieste, C., schoenmaker, Bloemendaalschestraatweg 160, Santpoort. Niet, de N., stuurman, J. Wattstraat 16, IJmuiden. Niet, de D., los arbeider, van Wassenaerstraat 56, IJmuiden. Niet de-Kraan, van der Wed. J., Pr. Krugerstraat 63, IJm. Niet, de J., los arbeider, Enischedéstraat 36, IJmuiden. Niet, van der M., verpleegster, Kanaalstraat 68, IJmuiden. Niet, van der P. W. J., dir. Holl. Zeepfabriek, Kompasstraat 57, IJmuiden. Nieukoop, C., fabrieksarbeider, Tuindersstraat 48, IJmuiden. Nieuwbuurt, G., havenknecht, Kanaalstraat 158, IJmuiden. Nieuwenboer, den H. B. P., koopman, Meeuwenlaan 23, IJmuiden. Nieuwenboer, den J. P. J-> schoenmaker, Meeuwenlaan 30, IJmuiden. Nieuwenboer, den, geb, Brands, G., Casembrootstraat 33, IJmuiden. Nieuwendijk-Martens, Wed. G„ Velserduinw. 92, IJmuiden. Nieuwendijk, van den C., visscheir, van Speijkstraat 55,IJm. 229

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 241