ELECTRO-TECHNISCH BUREAU, H. DEN OTTER Driehuizerkerkweg 61, Driehuis. Noortman, J. W., los arbeider, Schulpweg 94, Velsen. Noot, C., rijwielhandel, Kennemerlaan 19, IJmuiden. Nooij, A. J. W., coiffeur, Wijk aan Zeeëirweg 53, IJmuiden. Noppen, C. P., arbeider, Burg. Weertsstraat 8, Velsen. Norde, van L. linoleumdrukker, van Wassenaerstraat 21, IJmuiden. Norden, van C. M., Hadleydwarsstraat 8, IJmuiden. Norden, van H., arbeider, Ahornstraat 13, IJmuiden. Norder, D., arbeider, de Weerdstraat 9, IJmuiden. Notenboom, I., scheepsbouwer, Pastoorstraat 25, Santpoort. Notenboom, klinker, Schuitstraat 8, Santpoort. Nottelman, J., Cederstraat 28, IJmuiden. Nottelman, W., werktuigkundige, Groeneweg 44, IJmuiden. Nottelman, W., spoorwegarbeider, Ratelsstr. 15, IJmuiden. Nuesink, bankwerker, Melklaan 16, Velsen. Nugterën, A., Wijkerstraatweg 137, Velsen. Nuiten, M., grondwerker, IJmuiderstiraatweg 8, IJmuiden. Nukoop, C., los arbeider, Enschedéstraat 7, IJmuiden. Nukoop, F. C. H., scheepstimmerman, Torricellistraat 33, IJmuiden. Nukoop-Doodhagen, Wed. J. P. J., Enschedestraat 5, IJmuiden. Nulft, van der B., meubelmaker, Trompstraat 103, IJmuiden. Numan, A., arbeider, Gr. Hout of Koningsweg 276, Velsen. Numan, A., betonwerker, Gr. Hout of Koningsweg 278, Velsen. Numan, S., fabrieksarbeider, Schulpweg 112, Velsen. Numan-Voorting, Wed. W., Walravenstraat 30, Velsen. Numan, W., varensgezel, Noorderlaan 15, Velsen. Nunnink, A. J., bloemist, S. v. Gelderstraat 41, Velsen. Nuijen, Th., steenhouwer, Casembrootstraat 6, IJmuiden. Nuijens, C. F. P. J., boekhouder, Hagelingerweg 197, Santpoort. Nuijens, P„ Hagelingerweg 197, Santpoort. Nijbakker, A., wissellooper, Bik en Arnoldkade 30rood, IJmuiden. Nijboer, S., arbeider, Zuiderdorpstiraat 11, Velsen. Nije-Willis, van Wed. W., Hoofdstraat 420, Santpoort. Nijenhuis, J., fabrieksarbeider, S. v. Gelderstraat 13, Velsen. Nijholt, A., boerenknecht, de Weerdstraat 10, IJmuiden. 232

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 244