ELECTRO-TECH NISCH BUREAU, H. DEN OTTER Driehuizerkerkweg 61, Driehuis. Oever, van den C„ matroos, Stephensonstraat 45, IJaruiden. Oever, van den D„ los arbeider, Pr. Steijnstr. 35rd, IJm. Oever, van den J., bankwerker, Middenhavenstr. 48, IJm. Oever, van den J., zeilmaker, Stephensonstraat 34rd, IJm. Oever, van den M., arbeider, Kalverstraat 84, IJmuiden. Oever, van den M., grondwerker, v. Wassenaerstr. 64, IJm. Oever, van den R., los arbeider, v. Wassenaerstr. 18, IJm. Oeveren, van L., fabrieksarbeider, Pr. Steijnstr. 7, IJmuiden. Offenbeek, van E., sluisknecht, Sluisplein, 14, IJmuiden. Offenberg, H., arbeider, in een woonwagen, Velsen. Offenberg, H., scharenslijper, in een woonwagen, Velsen. Offenberg, Th., arbeider, in een woonwagen, Velsen. Offerman, G., Kerkweg 14, Velsen. Ohm, geb. Schmidt, A. C., Rijksweg 329, Santpoort. Oldeman, J. R., predikant, Duin- en Kruidbergerw. 16, Santpoort. Oldenburg, A., kolenwerker, B. en Arnoldkade 25, IJmuiden. Oldenburg, A., los arbeider, Fr. Naereboutstr. 43, IJmuiden. Oldenburg, A., havenarb. W. Barendszstr. 47, IJmuiden. Oldenburg, B., scheepstuiger, IJmuiderstr.weg 12, IJmuiden. Oldenburg, B., arbeider, Zeeweg 74, IJmuiden. Oldenburg, B., rijwielherst., Huygensstraat 13, IJmuiden. Oldenburg, B. (Sr), arbeider, IJmuiderstr.w. 12, IJmuiden. Oldenburg, C., visscher, Kanaalstraat 68a rood, IJmuiden. Oldenburg, H., arbeider, Jb. v. Heemskerkstr. 91, IJmuiden. Oldenburg, J., los arbeider, Willemsbeekw. 52, IJmuiden. Oldenburg, J., visscher, Zeestrand 10H, IJmuiden. Oldenburg, J. F. K., arbeider, Kalverstraat 70, IJmuiden. Oldenburg, J., stoker, v. Speykstraat 41, IJmuiden. Oldenburg, J., stoker, Casembirootstraat 32, IJmuiden. Oldenburg, J., walbaas, Willem Barendszstraat 29, IJmuiden. Oldenburg, J„ los arbeider, de Lethstraat 27, Velsen. Oldenburg, J. C., arbeider, de Lethstraat 27, Velsen. Oldenburg, K., vischknecht, Adrianastraat 31 rood, IJmuiden. Oldenburg, L., stoker, Heidestraat 8, IJmuiden. Oldenburg, L., vischhandelaar, Hadleystraat 33, IJmuiden. Oldenburg-Veldman, Wed. W„ Spilbergenstr. 26, IJmuiden. Odenburg, W. A., bankwerker, de Ruyterdw.str. 13, IJm. Oldendorp, J. H., schilder, Kalverstraat 51, IJmuiden. Oldenmark, van J., machinist, K. Wilhelmstraat 28, IJm. 234

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 246