ELECTRO-TECSHNISCH BUREAU, I DEN OTTER Driehuizerkerkweg 61, Driehuis. Olgers, A., broodbakker, Stationsweg 21, IJmuiden. Olivier, G., fabrieksarbeider, Schulpweg 102, Velsen. Olivier-Lucassen, Wed. K., Burg. Weertstraat 5, Velsen. Olivier, H., fabrieksarbeider, Stationsweg 11Velsen. Olivier, H. W., fabrieksarbeider, Ogelwightstr. 19, Velsen. Olivier, L. J., fabrieksarbeider, Kalverstraat 82, IJmuiden. Olsthoorn, W. A., arbeider, Casembrootstraat 57, IJmuiden. Oltmanns, E. C., metselaar, Planciusdwarsstr. 6, IJmuiden. Oltmans, G. H., bankwerker, Kanaalstraat 204, IJmuiden. Oly, P., Hyacinthenstraat 9, Santpoort. Olijrhook-Verschoor, Wed. G. J., Ol. v. Noorstr. 7, IJm. Ombergen, van P., machinist, Kalverstraat 33 IJmuiden. Ommering, metselaar, Zeeweg 207, IJmuiden. Onderdelinden, I., Prins Hendrikstraat 89rd, IJmuiden. Onink, M. J., harmonicaspeler, Frogerstr. 25rood, IJmuiden. Onrust, S., koopman, Zandersstraat 24, IJmuiden. Ooms, A. M., bankwerker, Kortenaerstraat 22, IJmuiden. Ooms, A., fabrieksarbeider, Schulpweg 27, Velsen. Ooms, C., metaaldraaier, v. Speijkstraat 25, IJmuiden. Ooms, J., arbeider, Tuindersstraat 55, IJmuiden. Ooms-Volger, Wed. P. N., Wijkerstraatweg 299, Velsen. Oor, C. J. A., bakker, Hagelingerweg 29a, Santpoort. Oordt, van der P., kantoorbediende, Kerkstraat 2, IJmuiden. Oort, A., vleeschhouwer, Snelliusstraat 87, IJmuiden. Oort, P. A., slager, Bloemstraat 78. IJmuiden. Oorthuis, Fr., arbeider, Schulpweg 104, Velsen. Oorthuis, K., arbeider, Engelmundusweg 38, IJmuiden. Oorthuijsen, J. C. W., tuinder, Overbildtweg 9, Santpoort. Oorthuijsen, P., landarbeider, Hagelingerweg 15, Santpoort. Oorthuijsen, W\, arbeider, Velserduinweg 165, IJmuiden. Oortwijn, I., machinist, Trompstraat 142, IJmuiden. Oortwijn, J., fabrieksarbeider, Noorderlaan 51, Velsen. Oortwijn, S. G., slager, Visseringstraat 8, IJmuiden. Oosbree, van K. J„ arbeider, Schulpweg 140, Velsen. Oosbree, van W. H., koopman, Bothastraat 2, IJmuiden. Oost, van C. J„ commies ter secretarie, Wijkerstraatweg 301, Velsen. Oosten, van A. P., schipper, Frogerstraat 47, IJmuiden. Oosten, van B. F., dekknecht, Wijkermeerpolder 3, Velsen. Oosten, van C. G., arbeider, Dennenstraat 1, IJmuiden. 235

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 247