I ELECTRO TECHNISCH BUREAU, H. DEN OTTER Driehuizerkerkweg 61, Driehuis. Oosten, van H., landbouwer, Valkenburgstraat 4, Velsen. Oostenbrugge, H., arbeider. Fazantenlaan 27, IJmuiden. Oostendorp, A. C., auto-monteur, Ruysdaelstr. 2, IJmuiden. Oosterman, J. P., magazijnbed., Fr. Naereboutstr. 58, IJm. Oostermeijer, C. A., Leeuweriklaan 47, IJmuiden. Oosterom, van J. W., schoolhoofd, Heidestraat 28, IJmuiden. Oosterwal, G„ straatmaker, Willemsbeekweg 33, IJmuiden. Oosterwal, J„ los arbeider, Engelmundusweg 42, IJmuiden. Oosterwijk, A, A., arts, Fr. Naereboustraat 70, IJmuiden. Oostewaal, J., arbeider, Hyacinthenstraat 20, Santpoort. Oostindië, H., hoofdagent van politie, Willebrordstraat 46, IJmuiden. Oostveen, A., visscherijagent, Frogerstraat 40, IJmuiden. Oostveen, J., machinist, Kanaalstraat 42, IJmuiden. Oostveen-van Hal, Wed'. J., Kanaalstraat 188, IJmuiden. Oostveen, W. F., smid, Walravenstraat 9, Velsen. Oostwaard, van J. G., melkslijter, Lijsterlaan 26, IJmuiden. Oostwouder, D., koopman, Iepenstraat 13, IJmuiden. Ooijen, van W., mandenmaker, Velserduinweg 78, IJmuiden. Opbergen, van-Ridder, de A., Mahustraat 18, IJmuiden. Opbergen, van Fr. A., directeur „Thalia", Breesaapstraat 52, IJmuiden. Opbergen, van J., stoker, Bloemstraat 59rood, IJmuiden. Opbergen, van J. F., Frogerstraat 6a rood, IJmuiden. Opbergen, van J. F., mach., Fr. Naereboutstr. 45, IJmuiden. Opdorp, van A., grondwerker, Tusschenbeeksw. 59, IJm. Opdorp, van Fr., grondwerker, Engelmundusw. 34, IJm. Opfergelt, M. J. D., monteur, Kruidbergerweg 60, Santpoort. Oppersma, B., mag. knecht, Kievitlaan 12, IJmuiden. Opviel, A., onderwijzer, Leeuweriklaan 39, IJmuiden. Orsel, F. K., arbeider, Trompstraat 211, IJmuiden. Orth, J. Th., boekhouder, Planciusstraat 4. IJmuiden. Orij-Bakkum Wed. J., Casembrootstraat 34, IJmuiden. Os, van A., Bloemstraat 20, IJmuiden. Os, van A., stuurman, Huygensstraat 29, IJmuiden. Os, van A., vischknecht, Neptunusstraat 36, IJmuiden. Os, van C. A., koopman, Melklaan 78, Velsen. Os, van C. J., matroos, Jb. v. Heemskerkstraat 60, IJmuiden. Os, van E., pensionhouder, Bloemstraat 104rd, IJmuiden. Os, van-Kwaaij, Wed. G., Bloemstraat 4rood, IJmuiden. 236

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 248