N. V. „De Plaatwellerij" Beter drukwerk is voor elk bedrijf noodzakelijk Vraagt prijs en bestelt een proeforder Pilkes, K., wegwerker, IJmuiderstr.weg 110, IJmuiden. Pinxteren, M. P. F., bankwerker, Zeeweg 94, IJmuiden. Pirovano, A., smid, Eendrachtsstr. 15, Velsen. Pirovano, C., tuinder, Gr. Hout- of Koningsweg 134, Velsen. Pirovano, G., los arbeider, van Speijkstr. 48, IJmuiden. Pirovano, J„ tuinder, Melklaan 12, Velsen. Pirovano, J., arbeider, Gr. Houtr of Koningsweg 356, Velsen. Pirovano, J. J,, landbouwer, Heidestr. 26, Velsen. Pirovano, J. J„ grondwerker, Willemsbeekweg 73, IJmuiden. Pirovano, J. J., fabrieksarbeider, Melklaan 60, Velsen. Pirovano, J. L„ arbeider, Casembrootzijstr. 8, IJmuiden. Pirovano, L„ fabrieksarbeider, Wijkerstr.weg 154, Velsen. Pirvano, P. L„ fabrieksarbeider, Wijkerstr.weg 321, Velsen. Pisa, S., Velserduinweg 193, IJmuiden. VELSEN Overlapt gewelde, electrisch gewelde en autogeen gewelde plaatconstructies, smeedijzeren buizen en flenzen masten, laadboomen en apparaten Plaat van der P. S„ arbeider, Kompasstr. 18, IJmuiden. Plaatsman, J., schoenmaker, Pr. Krugerstr. 54, IJmuiden. Plaatzer, van den Hull, A. M„ huishoudster, Burg. Enschede- laan 76, Santpoort. Plas, van der A„ visscher, W. Barendszstr. 13, IJmuiden. Plas, van der Rietdijk, Wed. B„ Enschedestr. 29, IJmuiden. Plas, van der, C., schipper, Kon, Wilhelminakade 69, IJm. Plas, van der C„ vischknecht, Bakkerstr. 21, IJmuiden. Plas, van der C. A., stoker, Meidoornstr. 16, IJmuiden. Plas, van der D„ visscher, Snelliusstr. 79, IJmuiden. Plas, van der D„ aannemer, Havenkade 11, IJmuiden. Plas, van der E„ timmerman, Bloemstr. 43 rood, IJmuiden. Plas, van der E„ schipper, Kompasstr. 44, IJmuiden. 245

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 257