RECLAME TEEKENINGEN CLICHE'S Plokker, IJ., los arbeider, Pr. Krugerstraat 68, IJmuiden. Plomp, T., kantoorbediende, Trompstraat 189, IJmuiden. Plooij, J. Ph., bedrijfsleider, Weg langs Zijkanaal 7, Velsen. Plooij, M. A., metaallassoher, Zeeweg 74, Velsen. Plu, J., werktuigkundige, Kon. Wilhelminastr. 91, IJmuiden. Plug, A„ visscher, de Rijpstraat 8, IJmuiden. Plug, C., visscher, Kompasstraat 54, IJmuiden. Plug, G., visscher, Oliv. v. Noortstraat 22, IJmuiden. Plug, H., los arbeider, Pr. Hendrikstraat 17rd, IJmuiden. Plug, H., visscher, de Rijpstraat 6, IJmuiden. Plug, J., visscher, de Rijpstraat 2, IJmuiden. Plug, J., visscher, Huygensstraat 63, IJmuiden. Plug, opperman, Adrianastraat 35rood, IJmuiden. Plug, visscher, Trawlerkade 70, IJmuiden. Plug, visscher, W. Barendszstraat 40, IJmuiden. Plug, visscher, de Rijpstraat 65, IJmuiden. Plug, J., visscher, Hëvenkade 33, IJmuiden. Plug, L., stoker, Kanaalstraat 122, IJmuiden. Plug, L., visscher, Annastraat 22, IJmuiden. Plug, P., stuurman, Torricellistraat 21, IJmuiden. Plug, P., timmerman, Bloemstraat 63, IJmuiden. Plug, T., varensgezel, W. Beukelszstr. lrd, IJmuiden. Plugboer, J., los arbeider, Trompstraat 91, IJmuiden. Plugboer, J., postambtenaar, Stationsweg 2a, Velsen. Plugboer, J. A., stoker, Engelmunduisweg 53, IJmuiden. Plugboer-Taanman, Wed. K., Engelmundusw. 4, IJmuiden. Pluim, A., sigarenmaker, Schulpweg 47, Velsen. Pluimgraaff, S., accountant, Gr. Hout- of Koningsweg 2, Velsen. Poel, G., slager, Bloemendaalscheweg 150, Santpoort, Poel, J., koperslager, Koningsplein 17D, IJmuiden. Poel, de K., los arbeider, S. v. Gelderstraat 37, Velsen. Poen, N„ timmerman, Velserduinweg 238, IJmuiden. Poerstamper, L. Cv W., anylist, Meeuwenlaan 10, IJmuiden. Poissonnier, J. J„ onderwijzer, Fr. Naereboutstraat 53, IJmuiden. Pol, van der-Neelen, Wed. B. J., Ahornstraat 40, IJmuiden. Pol, van der D., machinist, Pr. Steijnstraat 17B, IJmuiden. Pol, van der F., visscher, Vleetstraat 3, IJmuiden. Pol, van der mandenmaker, Bloemstraat 38, IJmuiden. 247

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 259