Beter drukwerk is voor elk bedrijf noodzakelijk Vraagt prijs en bestelt een proef order Riec}ijk, J., kuiper, Lagersstraat 41, IJmuiden. Riel, van H. J. A., kruidenier, Bloemendaalschestraatweg 78, Santpoort. Riel, ran J., Hagelingerweg 284, Santpoort. Riemens, H. H. P., stoker, Kalverstraat 90, IJmuiden. Riemersma, R., smid, James Wattstraat 19, IJmuiden. Riepma, L., timmerman. Oosterduinweg 4, IJmuiden. Riesenbeek, B. H. W., varensgezel, Reinier Claesenstraat 5, IJmuiden. Riessen, van A., fabrieksarbeider, de Lethstraat la, Velsen. Riessen, van A., machinist, de la Reijstraat 8rd, IJmuiden. Riessen, van A., timmerman, Velserduinweg 302, IJmuiden. Riessen, van C., machinist, Kennemerlaan 84rd, IJmuiden. Riessen, van F. G., onderwijzer, Kanaalstraat 140, IJmuiden. Riessen, van H., los arbeider, Velserduinweg 63, IJmuiden. Riessen, van J., arbeider, Wijkerstraatweg 121, Velsen. Riessen, van J., machinist, Pr. Krugerstraat 60, IJmuiden. Riet, van Binkhorst, Wed. A. J. W., Kortenaerstr. 18, IJm. Riet, van A., fabrieksarbeider, Wijkerstraatweg 184, Velsen. Riet, van S., bouwkundige, Zeeweg 239, IJmuiden. Rietbergen, J., sigarenw. Trompstraat 24, IJmuiden. Rietdijk-Rietdijk, Wed. A., Wijk aan Zeeërweg 9, IJmuiden. Rietdijk, A., Willemsbeekweg 74, IJmuiden. Rietdijk, A., vischhandelaar,, Sluisplein 39rd, IJmuiden. Rietdijk, I., los havenarbeider, Groeneweg 6, IJmuiden. Rietdijk, J., de Rijpstraat 35, IJmuiden. Rietdijk, J., W. Barendszstraat 39, IJmuiden. Rietdijk, T. K., los arbeider, Pr. Hendrikstraat 22, IJmuiden. Rietman, R., arbeider, In een woonark Ballhaven, IJm Rietveld, J., los arbeider, Middendorpstraat 2, Velsen. Rietvelt-Kupers, Wed. A., Melklaan 110, Velsen. Riezenkamp, W., timmerman, Berkenstraat 45, IJmuiden. Rigter-Schreuder, Wed. W., Middenhavenstr. 32rd, IJm. Rike, C., bankwerker, Pr. Steijnstraat 66rd, IJmuiden. Rikkers, H. B., verpleger, Brederoodscheweg 26, Santpoort. Rikse, A., fabrieksarbeider, Willemsplein 6rd, IJmuiden. Rill, R., wegwerker N.S., Corn. Drebbelstr. Mrdoo, IJmuiden. Rlmek, J., fabrieksarbeider, K. Zegelstraat 15, IJmuiden. Ringers, J. J., banketbakkerij, Zeeweg 227, IJmuid. Tel. 576. Rings, E. J., timmerman, Bloemend.straatweg 60, Santpoort. 259

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 273