274 N.V. Melkinrichting „Velsen", Tel. 2062, Beverwijk VOOR PRIMA MELK EN MELKPRODUCTEN. Schilling, G. F., ijslichter, Kalverstr. 19, IJmuiden. Schilp, H„ fabrieksarbeider. Gr, Hout- of Kon.weg 32, Velsen, Schilp, J., employé pap fabr., Corverlaan 108, Velsen. Schilperoord, P. C., huisschilder, Breesaapstr. 19, IJmuiden. SchilstraSippens, Wed. J„ Duinlustp.weg 57, Santpoort. Schilt, van J. A„ machinist, woonschip Zijkanaal B., Velsen. Schilthuis, A., kantoorbediende, Vinkenbaan 34, Santpoort. Schimmel, J., fabrieksarbeider, v. d. Helststr. 14, IJmuiden. Schimsheimer, J. F., dir: Industrie-Handelmij., Kennemerl. 55, IJmuiden. Schinkel, J„ spoorwegarb., de Weerdstr. 32, IJmuiden. Schinkel, van A. J., fabrieksarbeider, Eendrachtstr. 17, Velsen. Schinkel, van G., fabrieksarbeider, Engelmudusweg 23, IJmuiden. Schinkel, van J. C., agent levensverz. Mij., Kerkweg 17, Velsen. Schinkel, van R„ landbouwer, Stationsweg 60, Velsen. Schinkel, van R. W., Casembrootstr. 51, IJmuiden. Schipper, A., slager, Kerkweg 22, Santpoort. Schipper, A., brandstoffenhandelaar, Voorplaats 1, Santp. Schipper, A., metaaldraaier, de Ruyterdwarsstr. 12, IJm. Schipper, B., hoofdonderwijzer, Zeeweg 118, IJmuiden. SchipperHaartsen, Wed. C., Voorplaats 40, Santpoort. Schipper, C., metaaldraaier, Melklaan 99, Velsen. Schipper, C. H., pluimveehandelaar, Bloemend.str.weg 5, Santpoort. Schipper, D., Ger. Doustr. 10, IJmuiden. Schipper, E., zeeman, Ger. Doustr. 7, IJmuiden. Schippervan Riessen, Wed. F., de la Reijstr. 8 rood, IJmuiden. Schipper, G. K. C., radiotelegrafist, Velserduinweg 200, IJmuiden. Schipper, H., landbouwer, Hofgeest 8, Santpoort. Schipper, H„ brievenbesteller, Hagelingerweg 56, Sant poort. Schipper, stoker, Zandersstr. 25, IJmuiden. Schipper, J., molenaar, Burg. Enschedelaan 71, Santpoort.

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 290