RADIO- EN FOTO-INRICHTING „ELVE", VELSEN-N. Wijkerstraatweg 28 (bij de Pont) Moderne Inrichting, schoorl, M. J., los arbeider, Gr. Boet- of Koningsweg 118, Velsen. Schoorl, P., landbouwer, Hagelingerweg 13, Santpoort. Schoormans, P., grondwerker, Achter Stationsweg 57, IJmuiden. Schoot, J. H. W., electricien, Wijkerstraatweg 47B, Velsen. Schooten, van C. H., veehouder, Dood- of Nieuweweg 215, Santpoort. Schooten, van H„ veehouder, Slaperdijk 38, Santpoort. Schop, Th., varensgezel, le Mairestraat 5, IJmuiden. Schor, P. H., teekenaar, Zeeweg 387, Driehuis. Schorsy-Leliveld, Wed. C., Bloemstraat 123, IJmuiden. Schortemeijer, W., procuratiehouder, Rijksweg 313, Sant poort. Schotel, G. C., telegrafist, Hagelingerweg 193c, Santpoort. Schotman-Veltman, Wed. M., Burg. Enschedelaan 77, Santpoort. Schotvanger, J., gemeentearbeider, de Ruyterstraat 115, IJm. Schotvanger, J. J., ladingmeester H.S.M., Stationsweg 33, IJmuiden. Schotvanger, L., sluisknecht, de Ruyterstraat 96, IJmuiden. Schotvanger-PoldVervaart, Wed. P., de Ruyterstraat 134, Schouten, A., bankwerker, Eikenstraat 12, IJmuiden. Schouten, A., tuinder, Genieweg 27, Velsen. Schouten, A„ arbeider, Helmstraat 9, IJmuiden. Schouten, A., machinist, Torricellistraat 9, IJmuiden. Scbouten-Krekebcsch, Wed. A. J,, Oasembrootstraat 57, IJm. Schouten, A. K., betonarbeider, Dennenstraat 1, IJmuiden. Schouten, C., opzichter R.W., Visscherl. 3, IJm.-haven. Schouten, G., afdeelingschef, IJmuiderstraatweg 14c, IJmuiden. Schouten, G., boekhouder, Kennemerlaan 33, IJmuiden. Schouten, H. M., landarbeider, Spaarndammerweg 17, Velsen. Schouten, J„ los arbeider, K. Zegelstraat 6, IJmuiden. Schouten, J., schoenmaker, de Ruyterstraat 137, IJmuiden. Schouten, metselaar, Middendorpsstraat* lrd, Velsen. Schouten, J., machinist, Zeeweg 203, IJmuiden. Schouten, J., stoker, Vlierstraat 6, IJmuiden. 279

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 295