RADIO- EN FOTO-INRICHTING „ELVE", VELSEN-N. Wijkerstraatweg 28 (bij de Pont) Moderne Inrichting. Strijker, J„ wachtsman, Stephensonstraat 3, IJmuiden. Strijker, R„ pakhuisknecht, Pr. Krugers'traat 17, IJmuiden. Stuurman, F. electricien, Hagelingerweg 41, Santpoort. Stuut, C., schipper, Bloemstraat 35rood, IJmuiden. Stuut-Visser, Wed. G., Jacob van Heemskerkstraat 16, IJmuiden. Stijnman, J., fabrieksarbeider, Schreuderstraat 59, Velsen. Suiker, A., vischknecht, Carolinastraat 11, IJmuiden. Suiker, J„ bankwerker, Jacob van Heemskerkstraat 38, IJmuiden. Suiker, J., los arbeider, Jacob v. Heemskerkstr. 40, IJmuiden. Suk-Mul, Wed. C. T. L., Zeeweg 66, IJmuiden. Sukkel, H., grondwerker, de Ruijterstraat 105, IJmuiden. Sundermeijer, C. A„ marconist, Spilbergenstraat 23, IJmuiden Surendonk, H. Th., mach. bankwerker, Melklaan 28, Velsen. Surink, G. H., chefboekhouder, Gr. Hout of Koningsweg 179, Velsen. Suurmans, H. H., onderwijzeres, Fazantenlaan 1, IJmuiden. Suwerink, C„ beambte, hoogovens. Visseringstraat 12rood, IJmuiden. Suwerink, W. G„ commies secr., Trompstraat 72, IJmuiden. Suijk, B., kopergieter, Pr. Hendrikstraat lOrood, IJmuiden. Suijkerbuijk, A„ grondwerker, Kalverstraat 45, IJmuiden. Suijkerbuijk, J. B„ los arbeider, Stationsweg 41, IJmuiden. Swager, P., rangeerder,, Koekoekstraat 8, IJmuiden. Swart, F. S., arbeider, Willemsbeekweg 17, IJmuiden. Swart, G. M. G„ onderwijzeres, Burg. Enschedèlaan 73, Santpoort. Swart, K., fabrieksarbeider, Lumeystraat 15, IJmuiden. Swart, P., Verspr. woningen, in een schuur, IJmuiden. Swart, W., timmerman, Lumeystraat 10, IJmuiden. Swarte, de J., Lijsterlaan 3, IJmuiden. Swarthof, J., timmerman, Trompstraat 98, IJmuiden. Swarthof, P„ fabrieksarbeider, Kanaalkade 38, Velsen. Sweeren, H„ fabrieksarbeider, Kerkweg 10, Velsen. Sweeris, A., arbeider, Noorderlaan 26, Velsen. Sweeris, F. C., metselaar, van Nidekstraat 7, Velsen. Swier, A„ kuiper, Kanaalstraat 112, IJmuiden. Swier, G., Trompstraat 90, IJmuiden. Swier, H„ hofmeester, Jacob v. Heemskerkstr. 50, IJmuiden, 301

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 317