GARAGE H. A. VANDER VELDEN Beter drukwerk is voor elk bedrijf noodzakelijk Vraagt prijs en bestelt een proef order Veen, van H., visscherman, Velserduinweg 254, IJmuiden. Veen, van H., sigarenmaker, Watervlietstraat 7, Velsen. Veen, van H., los arbeider, Helmstr. lrd, IJmuiden. Veen, van M„ leeraar H.B.S., Middenduinweg 24, Santp. Veen, van M., rijksambtenaar, Alb. Cuypstraat 13, IJmuiden. Veen, van M., arbeider, Planciusstraat 52, IJmuiden. Veen, van-Vries, de Wed. P., Zandersstraat 36, IJmuiden. Veen, van P., slager, Jb. v. Heemskerkstr. 105, IJmuiden. Veen, van P., schilder, Tusschenbeeksweg 67, IJmuiden. Veen, van W., bankwerker, de Roemerstraat 25, IJmuiden. Veen, van IJ. bankwerker, de Ruyterstraat 136, IJmuiden. Veen, van der C., spoorwegarbeider, Pr. Hendrikstraat 51, IJmuiden. Veen, van der G., fabr.arbeider, Wijkerstr.w. 117, Velsen. Veen, van der G., los arbeider, Ahornstraat 13, IJmuiden. Veen, van der H., machine teekenaar, J. Kostelijklaan 5, Velsen. Veen, van der H., arbeider, Kalverstraat 107, IJmuiden. Veen, van der, J., machinist, Kanaalkade 25, Velsen. Bloemendaalscheweg 196 - Telefoon 22288 Santpoort-Station is het adres voor levering van en herstelling aan alle merken Automobielen, Motorrijwielen en Rijwielen Veen, van der J., commies N.S., Zeeweg 325, IJmuiden. Veen, van der J., betonwerker, Dennenstraat 14, IJmuiden. Veen, van dter L., los arbeider, Berkenstraat 17, IJmuiden. Veen, van der R. S., boekhouder, Kompasstraat 1, IJmuiden. Veenboer, J. A., varensgezel, Havenkade 7, IJmuiden. Veenboer, J. H., fabrieksarbeider, Schulpweg 44, Velsen. Veenhuijsen, J. C. F., adj. commies ter secretarie, Velser duinweg 160, IJmuiden. Veenis, P., landarbeider, Burg. Enschede'laan 16, Santpoort. Veenis-Nol, Wed. W., Hoofdstraat 447, Santpoort. Veenstra, G., fabrikant, Duinlustparkweg 28, Santpoort. Veenstra-Olij, Wed. G., Wijkerstraatweg 93, Velsen. Veenstra, R., los arbeider, Zeeweg 61, Velsen. 313

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 329