Beter drukwerk is voor elk bedrijf noodzakelijk Vraagt prijs en bestelt een proef order Voorbraak, P., chauffeur, Lagersstraat 37, IJmuiden. Voorburg, J„ kuiper, J. Wattstraat 28, IJmuiden. Voorburg, P., los arbeider, IJmuiderstraatweg 131, IJmuiden. Vooren, H., bakker, Rijksweg 252, Santpoort. Voorhout, A., fabrieksarbeider, Stationsweg 89, IJmuiden. Voorhout-Zwart, Wed. A., Lagersstraat 4, IJmuiden. Voorhout, C. A., grondwerker, Planciusstraat 35, IJmuiden. Voorhout, J., fabrieksarbeider, Walravenstraat 2, Velsen. Voorma, L., broodventer, Zeeweg 17, IJmuiden. Voorst, van C., vischhandelaar, K. Wilh.kade 77a, IJmuiden. Voorst, van JL, reeder, Kennemerlaan 2a, IJmuiden. Voorst, van J,, vischknecht, Bik en Arnoldkade 22, IJm. Voorst, van-Stam, Wed. J„ winkelierster, Kennemerl. 20, IJmuiden. Voorst, van P., kantoorbed., Bik en Arnoldkade 8rd, IJm. Voorst, van T., vischknecht, Kompasstraat 37, IJmuiden. Voorst, van W., vischknecht, Neptunusstraat 9rd, IJmuiden. Voort, ter P., stucadoor, Hagelingerweg 224, Santpoort. Voorting, G. P., arbeider, Wüstelaan 214, Santpoort. Voortman, H., vischrooker, Loggerstraat 16, IJmuiden. Voorzienigheid, de., R.K. gesticht, Driehuizerkerkweg 109, Driehuis. Vooijs, A., vischknecht, C. Drebbelstraat 40rood, IJmuiden. Vooijs, A., schipper, J. P. Goenstraat 115, IJmuiden. Vooijs, C„ koopman, Wijkerstraatweg 3, Velsen. Vorstelman, H., fouragehandelaar, Hoofdstraat 506, Sant Vorstelman, W., fouragehandelaar, Hoofdstr. 508, San'j'. Vos, A., vischhandelaar, Julianakade 46, IJmuiden. Vos, A., agent ijsfabriek, Pr. Hendrikstraat 98, IJmuiden. Vos, A. M., Willebrordstraat 89, IJmuiden. Vos, A. B., tuinman, Valkenburgstr. 8, Velsen. Vos, J., koopman, Schulpweg 73, Velsen. Vos-Duijn, Wed, Hagelingerweg 150, Santpoort. Vos, W„ los arbeider, Pr. Steijnstraat 6, IJmuiden. Vos, de A., arbeider, IJmuiderstraatweg 71, IJmuiden. Vos, de A. H„ grondwerker, Achter Stationsweg 65, IJm. Vos, de Fr., smid, Doodweg 3, Velsen. Vos, de J. H., heier, Willemsbeekweg 70, IJmuiden. Vos, de J. J., lasscher, Planciusstraat 61, IJmuiden. Vos, de-Vinke, Wed. W. K., Ger. Doustraat 42, IJmuiden. 329

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 345