Beter drukwerk is voor elk bedrijf noodzakelijk Vraagt prijs en bestelt een proef order Warmenhoven, C., fabrieksarbeider, Smidt v. Gelderstraat 27, Velsen. Warmenhoven, C., voerman, Hagelingerweg 122, Santpoort. Warmenhoven, J., grondwerker, Engelmundusweg 33, IJmuiden. Warmenhoven, N., tuinder, Velserbosch 11, Velsen. Warmenhoven, P., vlechter, Fazantenlaan 15, IJmuiden. Warmenhoven, S. N., los arbeider, Huygensstr. 82, IJmuiden. Warmer, S. J.„ filiaalhouder, Kanaalstraat 63, IJmuiden. Warmerdam, van C. C., melkslijter, Hagelingerw. 58, Santp. Warmerdam, van J. A. A„ bloembollenkweeker, Hagelinger- weg 127, Santpoort. Warnaar, A., fabrieksarbeider, Lagersstraat 36, IJmuiden. Warnaar, A., smid, Lagersstraat 33, IJmuiden. Warnaar, D., ketelmaker, Trompstraat 8rd, IJmuiden. Warnaar, G., los arbeider, Amstelstraat lrd, IJmuiden. Warnaar, F„ tuinder,Gr. Hout- of Koningsweg 172, Velsen. Warners, M., smid, v. Wassenaerstraat 15, IJmuiden. Warnez, J. H., fabrieksarbeider, v. Speykstraat 10, IJmuiden. Warta, H., arbeider, de Weerdstraat 9, IJmuiden. Wartenhorst, J., arbeider, Jb. v. Heemskerkstr. 19, IJmuiden. Wartenhorst, P., vischknecht, Oliv. v. Noortstr. 4, IJmuiden. Wasbeek, van F. J., tremmer, de la Reystraat llrd, IJmuiden. Wassenaar, C. L., fabrieksarbeider, Smidt v. Gelderstraat 47, Velsen. Wassenaar-van Dijk, Wed., H.uygensstraat 68, IJmuiden. Wassenaar, K., Driehuizerkerkweg 28, Velsen. Wassenaar, L. T., Jb. v. Heemskerkstraat lörood, IJmuiden. Wassenaar, L. J. C., stoker, Wijkerstraatweg 172, Velsen. Wassenaar, O., Melklaan 29, Velsen. Wassenaar, W., los arbeider, Melklaan 25, Velsen. Waterberg, H. barbier, Zeeweg 263, IJmuiden. Wateren, van der, A„ koperslager, Corn. Drebbelstr. 34, IJmuiden. Wateren, van der A., fabrieksarbeider, Gr. Hout- of Kon. weg 272, Velsen. Wateren, van der, C., electricien, Meidoornstr. 20, IJm. Wateren, van der D., bankwerker, Wijkerstraatweg 97, Velsen. Wateren, van der D. J. H. F., machinist, Huygensstr. 5, IJm. 339

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 355