Beter drukwerk is voor elk bedrijf noodzakelijk Vraagt prijs en bestelt een proeforder Wensink, J., kantoorbediende, Willebrordstr. 74, ljmuiden. Went, van G. F. W., J. v. Heemskerkstr. 63 ljmuiden. Werf, van der E., arbeider, Meidoornstr. 6, ljmuiden. Werf, van der fabrieksarbeider, v. Nidekstr. 2, Velsen. Werf, van der S., hoofd eener school, Zeeweg 327, IJm. Werff, van der D. A., ingenieur, Nw. Schulweg 241, Velsen. Werff, van der G., los arbeider, Pastoorstr. 17, Santpoort. Werff, van der N., arbeider, Sparrenstr. 3, ljmuiden. Werff, van der N., grondwerker, Engelmundusweg 62, IJm. Werff, van der P., onderwijzer, Wijkerstraatweg 146, Velsen. Werff, van der W, C., kok, Zeeweg 326, Driehuis. Werkhoven, A. N., zuivelbewerker, Wijk aan Zeeërweg 149, ljmuiden. Werkhoven, J. J., boekhouder, Bloemend.straatweg 9, Santpoort. Wernke, A. M. M., Stationsweg 76, Velsen. Wernke, G., arbeider, Smidt v. Gelderstr. 22, Velsen. Wertwijn, F. J„ kantoorbediende Brederoodscheweg 106, Santpoort. Wessel G. H., loods, Bloemstraat 3rood, ljmuiden. Wessel, H„ stoker, de Rijpstr. 49, ljmuiden. Wessel, H. L, landarbeider, Ahornstr. 20, ljmuiden. WesselBoom, Wed. J. P., v. Wassenaerstr. 4, ljmuiden. Wesseling, J., Lindenstr. 15, ljmuiden. Wesseling, J. H., tuinman, Brederoodscheweg 1, Santpoort. WesselinghBreek, Wed. W. C., Wijkertraatweg 292, Velsen. Wesselius, G., machinist, Nw. Schulpweg 391, Velsen. Wesselius, J. J., boekdrukker, Melklaan 62, Velsen. Wesselius, M., verpleegster, Wüstelaan 236, Santpoort. Wesselman, F., arbeider, Noorderdorpstr. 2b, Santpoort. Wesselman, G., arbeider, Kerkweg 10, Velsen. Wesselman, arbeider, Kerkweg 10, Velsen. Wesselman, arbeider, Kerkweg 5. Santpoort. Westen, van D., stationsambtenaar, Willebrordstr. 67, IJm. Westcnbrugge, van monteur, Groeneweg 8, ljmuiden. Wester, B., fabrieksarbeider, Tusschenbeeksweg 55, IJm. Westerhaus, A„ monteur Kanaalstr. 64 rood, ljmuiden. 341

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 359