RECLAME TEEKENINGEN CLICHE S Zoomers, P. J., meubelmaker, Brederoodscheweg 30, Santp. Zoon, P., arbeider, Gr. Hout- of Kon.weg 186, Velsen. Zoonen van W., spoorwegarbeider, Stationsweg 98, Velsen. Zoontjes, N„ koopman, Kalverstr. 4, IJmuiden. Zoontjes, W., arbeider, Stationsweg 47, IJmuiden. Zorgdrager, C. H., timmerman, Tuindershofje 7, IJmuiden. Zorgdrager, C. G., agent van politie, Trompstr. 134, IJm. Zorgdrager, G. O., fabrieksarbeider, Tuindersstr. 9, IJmuiden, Zorgdrager, H. J., zeilmaker, Trompstr. 136, .IJmuiden. Zuidam, J. A., broodbakker, Adrianastr. 33 rood. IJmuiden. Zuidema, A„ Rijksambtenaar, Kompasstr. 18, IJmuiden. Zuidema, J., grondwerker, Abeelenstr. 10, IJmuiden. Zuidema, S„ arbeider, Noorderlaan 20, Velsen. Zuidertuin, A. Th., vrachtrijder, Planciusstr. 56, IJmuiden. Zuiderduin, C., arbeider, Berkenstr. 25, IJmuiden. Zuiderduin, H., jachtopziener, Duin- en Krdb.weg 58, Santpoort. ZuiderduinOlivier, Wed. J., Melklaan 7, Velsen. Zuiderduin, D.. jachtopziener, Duin- en Krd.b.weg 64, Santpoort. Zuiderduin, G., brievenbesteller, Hoofdstr. 510, Santpoort. Zuidervaart, H., teekenaar, Wijkerstraatweg 42, Velsen. Zuilckom, van H. J., grondwerker, J. P. Coenstr. 25, IJm. Zutphen, van G. W., straatmaker, v. Speijkstraat 49, IJm. Zutphen, van P., arbeider. Kortenaerstr, 2, IJmuiden. Zutphen, van P., arbeider, Gr. Hout- of Kon.weg 346, Velsen. Zuurbier, J., fabrieksarbeider. Burg. Weertstr. 19, Velsen. Zuurbier, J. A., arbeider, Hof geest 10, Santpoort. Zuurbier, J. P., timmerman, Gr. Hout- of Kon.weg 182, Velsen. Zuurbier, P. C., handelsreiziger, Meidoornstr. 14, IJmuiden. Zuijdervliet, A. A., bankwerker, Meeuwenlaan 31, IJmuiden. Zuijdwijk, F. G„ timmerman, Duinlustparkweg 27, Santpoort. Zwaag van der J., arbeider, Eikenstraat 45, IJmuiden. Zwaai, A., chefmahinist, Paulus Potterstr. 1, IJmuiden. Zwaai, A„ portier, Tasmanplein 11, IJmuiden. Zwaai, van J., stoker, Kr. Wilhelmstr. 29, IJmuiden. Zwaan, A„ visscher, Havenkade 47, IJmuiden. Zwaan, A., visscher, Conradstr. 5 rood, IJmuiden. Zwaan, C., schipper, Achter Stationsweg 59, IJmuiden. 361

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 377