Beter drukwerk is voor elk bedrijf noodzakelijk! Vraagt prijs en bestelt een proeforder Zwan, van der Groen, Wed. J., Julianakade IJ- U™- Zwan van der L. C., zeevisscher, Stephensonstr. 47 ljm. Zwan, van der N., arbeider, Huygensstr. 61, Ijmuiden. Zwan, van der W., machinist, Huygensstr. 79, Ijmuiden. Zwanenburg, A., visscher, de Wetstr. 22, IJmmden. Zwanenburg, A. J., landbouwer, Velserpolder 24B, Velsen. Zwanenburg, B., arbeider, Willebrordstr. 35, Ijmuiden. Zwanenburg, B., arbeider, Engelmundusweg 83, Ijmuiden. Zwanenburg, C., arbeider, Hoofdbuurtstraat 6, Velsen. Zwanenburg, vrachtrijder. Velserpolder 24a, Velsen. Zwanenburg, C., muzikant, Zandersstr. 18, Ijmuiden. Zwanenburg, C., melkhandelaar. de Rijpstr. 9, Ijmuiden Zwanenburg, C., landbouwer, de Weerdstr. 22, Ijmuiden. Zwanenburg, H., veehouder, Velserpolder '20, Velsen. Zwanenbrug, H., arbeider, Ger. Doustr. 63, Ijmuiden. Zwanenburg, J., arbeider, Fr. Naereboutstr. 30, Ijmuiden. Zwanenburg, J., melkhandelaar, Wijk aan Zeeërweg 162, Ijmuiden. Zwanenburg, M,. brandstoffenhandelaar, Kalverstr. 20, ljm'. Zwanenburg, M., melkslijter, Stationsweg 2, Ijmuiden. Zwanenburg, N. G., visscher, Kompasstr. 35, Ijmuiden. Zwanenburg, P., machinit, Velserduinweg 172, Ijmuiden. Zwanenburg, S. P., scheepstimmerman, v. Wassenaerstr. 2 rod, Ijmuiden. Zwanenburg, W., los arbeider, Ratelsstr. 5, Ijmuiden. Zwart, A., visscher, Pr. Hendr.str. 21, Ijmuiden. Zwart, A., visscher, Bloemstr. 64, Ijmuiden. Zwart, A., los arbeider, Bik.. en Arnoldkade 38, Ijmuiden. Zwart, A„ visscher, Pr. Krugerstr. 7, Ijmuiden. Zwart, B. smid, de Weerdstraat 30, IJmuidenl Zwart, C., los arbeider, Evertsenstr. 25, Ijmuiden. Zwart, C., visscher, Neptunustraat 3rood, Ijmuiden. Zwart, D., werkmeester, Wijkerstr.weg 46, Velsen. Zwart, E„ Kennemerlaan 31, IJm-uiden. ZwartStam, Wed. E., Dirkstr. 8, Ijmuiden. Zwart, E., visscher, Pr. Hendrikstr. 41, Ijmuiden. Zwart, E., visscher, Huygensstr. 88, Ijmuiden. Zwart, E., los arbeider, Jb. v. Heemskerkstr. 89, Ijmuiden. Zwart, G., visscher, Hoeksteeg 6, Ijmuiden. Zwart, G., visscher, Pr. Steijnstr. 26, Ijmuiden. 363

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 379