79 Stark's Tandpasta DOET ZOO VEEL, KOST ZOO WEINIG. Dantzig, van J., directeur bewakings Mij., Julianakade 14rood, IJmuiden. Darphorn, A„ vischknecht, Kon. Wilhelminak. 75, IJmuiden. Darphorn, H„ vischknecht, Velserduinweg 240, IJmuiden. Darphorn L., expediteur, B. en Arnoldkade 15a rood, IJmuiden Darphorn, W., expediteur, IB. en Arnoldkade 15, IJmuiden. Das, C., kuiper, James Wattstraat 7, IJmuiden. Das, J. G., kantoorbediende, Kweekerslaan 1, Santpoort. Datema, G., kruidenier, Willem Beukelszstr. 25rd, IJmuiden. Davidson, A., tuinder, Hagelingerweg 148, Santpoort. Davidson, W., journalist, Wijkerstraatweg 202, Velsen. Dedding, J. J., fabr. arbeider, Gr. Hout- of Kon. weg 8, Velsen Dedecker, H. walmachinist, Hadleystraat 25, IJmuiden. Deelder, C., magazijnbediende, Kon. Wilhelminakade 42, IJmuiden. Deelder, H. B., bankwerker, Mahustraat 44, IJmuiden. Deelder, J„ timmerman, Zandersstraat 51, IJmuiden. Deelder, J., vischhandelaar, de Ruijterdwarsstr. 20, IJmuiden. Deelder, W„ gem.-ambtenaar, Trompstraat 118, IJmuiden. Deene, van G. J„ zonder, Kweekerslaan 30, Santpoort. Deenekamp, G. A„ huishoudster, Hoofdstraat 465, Santpoort. Degen, F. H., koopman, Leeuweriklaan 36, IJmuiden. Deinum, J„ hoofd Chr. school, Wijkerstraatweg 150, Velsen. Dekens, H., arbeider, Kalverstraat 88, IJmuiden. Dekker, A., vischknecht, Leeuweriklaan 1, IJmuiden. Dekker, A., fabr. arb., de Ruijterdwarsstraat 8, IJmuiden. Dekker, A„ boerenarb. Spaarndammerweg 15, Velsen. Dekker, A., vischhandelaar, Wijk aan Zeeërweg 93, IJmuiden. Dekker, A. P. C., Zeeweg 360, Driehuis. Dekker, B., dekknecht, Kanaalkade 24, Velsen. Dekker, B. A., scheepmaker, Ger. Doustraat 23, Jmuiden. Dekker, C., Abeelenstraat 12, IJmuiden. Dekker, C., schipper, B. en Arnoldkade 36, IJmuiden. Dekker-Kooper, Wed. C., Schoolstraat 2, IJmuiden. Dekker, C. G., hoofd sch., Burg. Enschedelaan 82, Santpoort. Dekker, D., los arbeider, Lumeystraat 40, IJmuiden. Dekker, D„ fabr. arb., G. Hout- of Kon. wegT84, Velsen. Dekker-Sloot, Wed. D., Kompasstraat 56, IJmuiden. Dekker, E„ directeur vischhandel, Kennemerlaan 6, IJmuiden.

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 89