N. DIENAAR Co. Bloemenmag. „Freesia" - M, W. Jonker, Santpoort-Stat. Bloemend.weg 135 - Tel. 22512 - Moderne Bloemwerken. Deursen, van J., schilder, Pastoorsstraat 30, Santpoort. Deutekom, D., vischhandelaar, Pr. Krugerstr. 106, IJmuiden. Deventer-Blokland, Wed. C., Snelliusstraat 5, IJmuiden. Deventer, C., boekhouder, de Wetstraat 6, IJmuiden. Deijck, van A., arbeider, Elzenstraat 23, IJmuiden. Deijck, van H., los arbeider, Stationsweg 5, IJmuiden. Deijck, van P., bewaker, H. O., Stationsweg 22, IJmuiden. Dicks, J. G. M., vuurwerker, B. en Arnoldkade lOrood, IJmuiden. Dictus, P., melkslijter, Willebrordstraat 99, IJmuiden. Dictus, P., Kruidbergerweg 41, Santpoort. Die, van H., tuinder, Genieweg 8, Velsen. Die, van J. C., arbeider, Noorderlaan 47, Velsen. Diederiks, L. M., kwitantielooper P. E. N„ Huygenstraat 51. IJmuiden. Dienaar, A„ aannemer, Berkenstraat 20, IJmuiden. Dienaar, C., los arbeider, Willem Barendszstr. 20, IJmuiden. Dienaar, J., veerman, Bloemstraat 46, IJmuiden. Dienaar, J., koopman, Bloemstraat 44, IJmuiden. Dienaar, J., aannemer, Willemsbeekweg 7, IJmuiden. Dienaar, J„ straatmaker, Ruysdaelstraat 17, IJmuiden. Dienaar, J, Fr., losarbeider, Kompasstraat 8, IJmuiden. Dienaar, N., aann. stucadoor, Wijkerstraatweg 185, Velsen. Dienaar, W., arbeider, Keizer Wilhelmstraat 30, IJmuiden. Diepen, Th., winkelier manufacturen, Willemsplein 14, IJmuiden. Diependaal, C., los arbeider, Terburgstraat 34, IJmuiden. Diepeveen, W., grondwerker, Schulpweg 127a, Velsen. Diepgrond, H., bankwerker, Walravenstraat 28, Velsen. Diephuis, F. L., bed. Ned. Landb. Bank, Zeeweg 401, Driehuis. Diephuis, J. P., koopman, Kruidbergerweg 37, Santpoort. 83 AANNEMERS van alie voorkomende Stucadoor en Witwerken W IJKER STRAATWEG 185 VELSEN - (NOORD)

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 93