Stark's Tandpasta DOET ZOO VEEL,KOST ZOO WEINIG. Domselaar, van N/, mach. bankwerker, Sparrenstraat 17, IJmuiden. Don, C., kantoorbediende, Kennemerlaan la rood, IJ muiden. Donatz, L., spoorwegarb., IJmuiderstraatweg 156, IJmuiden. Dongen, van A., vischlosser, Bakkerstraat 5, IJmuiden. Dongen, van A. J., rijksambtenaar, Kievitlaan, 17, IJmuiden. Dongen, van G., vischknecht, Bakkerstraat 26, IJmuiden. Dongen, van G., vischlosser, Stephensonstraat 54, IJmuiden. Dongen, van J., los arbeider. Evertsenstraat 25, IJmuiden. Dongen, van J., smid, Zeeweg 110, IJmuiden. Dongen, van J., los arbeider, Gonradstraat 10, IJmuiden. Dongen, van L. arbeider, Pr. Hendrikstraat 54rd, IJmuiden Dongen, van L. A., havenknecht, Kanaalstraat 3, IJmuiden. Donkelaar, van R. J., bankwerker, Smidt v. Gelderstraat 42, Velsen. Donker, A., winkelier, van Wassenaerstraat 2, IJmuiden. Donker, D. J., prov. ambtenaar, Lijsterlaan 22, IJmuiden. Donker, C., vischknecht, Fr. Naerdboutstraat 54, IJmuiden. Donker, G., losarb., Planciusstraat 27, IJmuiden. Donker-Biesboer, Wed. Stationsweg 67, IJmuiden. Donker, J., arbeider, Lagersstr. 26 IJmuiden. Donker, P„ arbeider, Schulpweg 166, Velsen. Donker, S. C. L., vischknecht, Fr. Naereboutstraat 60, IJmuiden. Donkers, E. W. M., Meervlietstraat 4, Velsen. Donkers, W. A. M„ Meervlietstraat 4, Velsen. Donkersloot, M., postbeambte, Corverslaan 80, Velsen. Donkersloot, P., veerman, Zeeweg 2, IJmuiden. Donkervoort, J., magazijnknecht, Brederoodscheweg 8, Santpoort. Dons, A., grondwerker, keet Velserbosch, Velsen. Donselaar, van G. J.> bierhandelaar, Hoofdstraat 410rood, Santpoort. Donselaar, van bierhandelaar, Hoofdstr. 382, Santpoort. Donselaar, van J.> bierhandelaar, IJmuiderstraatweg 184, IJmuiden. Donselaar, van W., los arbeider, Bloemstraat 10d, IJmuiden. Dood, de J. A., arbeider, Wijkerstraatweg 290 Velsen. Doodeman, J. J., slager, Wijkerstraatweg 20, Velsen. 86

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 96