Radio- en Fotoinrichting „ElvéVelsen N. Wijkerstraatweg 28 (bij de Pont) Moderne Inrichting. Douma-Wool nough, Wed. P. N., Zeeweg 39a, IJmuiden, Douma, S. U., kantoorbediende, Groeneweg 41, IJmuiden. Douma, U. R. W., machinist, Casembrootstr. 25, IJmuiden. Douma, W. P. U„ fabr. arb., Fr. Naereboutstr. 38, IJmuiden. Douwstra, H., fabr. arb., Noorderdorpstraat 1, Velsen. Bouwstra, S., los arbeider, Noorderlaan 47, Velsen. Douwstra, W., arbeider, Tusschenbeeksweg 63, IJmuiden. Dragstra, G., arbeider, de Lethstraat 23, Velsen. Dreise, E. J., rijksambtenaar, Sluisplein 24, IJmuiden. Drenth, A., schilder, Melklaan 71, Velsen. Drenth, A„ verpleger, Terburgstraat 27, Santpoort. Drenth, E., bankwerker, Zeeweg 79, Velsen. Drenth, F. James Wattstr. 30, IJmuiden. Dreijer, J. W., koopman, Trompstr. 111, IJmuiden. Dries, J., mandenmaker, IJmuiderstraatweg 103, IJmuiden. Dries-Rijkers, Wed., N., IJmuiderstraatweg 110, IJmuiden. Driessen, A. Wfactoor, Kanaalstraat llrood, IJmuiden. Driesten, van G. W., machinist, Gr. Hout- of Kon. weg 162, Velsen. Drimmelen, van matroos, Kanaalstraat 65rood, IJmuiden. Drimmelen, van LGarage Zenith IJmuiderstraatweg 35, IJmuiden. Tel. 574. Dronkers, M., kanaalwachter, Jacob v. Heemskerkstraat 24 IJmuiden. Droog, C., tuinder, Noorderdorpstraat 16, Santpoort. Droog, Th., arbeider, Uitendaalstraat 28, Santpoort. Droog, W. J., fabr. arb., Noorderdorpstraat 16, Santpoort. Drooger, A„ weesvader, Kerkweg 2, Velsen. Droogh, C. W., landbouwer, Buitenhuizeruitweg 6, Velsen. Droogh, P. A., landbouwer, Buitenhuizeruitweg 8, Velsen. Drcpmann, J„ los arbeider, Frogerstraat 36. IJmuiden. Dropmann, Th. J. B., vletterman, Kanaalstr. 120, IJmuiden Droppert, L., werktuigkundige, Kievitlaan 2, IJmuiden. Druif, C., kantoorbediende, Driehuizerkerkweg 132, Driehu's Druif, T„ koopman, de Wetstraat 7, IJmuiden. Drupsteen, J., onderwijzeres, Julianakade 35, IJmuiden. Druijf, J. H. IJmuiderstraatweg 66, IJmuiden. Druijven, P., arbeider, Kanaalkade 45, Velsen. Drijver, H., kapitein trawler, Kon. Wilh. kade, 10, IJmuiden.

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 98