N.V. Melkinrichting „Velsen", Tel. 2062 (Beverwijk) voor prima melk en melkproducten 103 Groen, S., vischknecht, Jb. van Heemskerkstraat 95, IJmuiden. Groen, T., visscher, Willem Barendszstraat 14, IJmuiden. Groen, T., matroos, Bik- en Arnoldkade 46, IJmuiden. Groen, Th. H., arbeider, Gr. Hout- of Koningsweg 340, Velsen. Groen-Wijker, Wed. T., Willemsbeekweg 58, IJmuiden. Groen, W„ kuiper, Eschdoornstraat 7, IJmuiden. Groen-Goedhart, Wed. W., Willemsbeekweg 76, IJmuiden. Groen, W., visscherman, Cypressenstraat 3, IJmuiden. Groen, W., lichtwachter, Middenhavenstraat 8, IJmuiden. Groen-Zwart, Wed. W., Ger. Doustraat 7, IJmuiden. Groenendaal, W. A., procuratiehouder, Kanaalstraat 214, IJmuiden. Groenendijk, A., onderwijzer, IJmuiderstraatweg 78, IJmuiden. Groenendijk, A., timmerman, Ger. Doustraat 45, IJmuiden. Groenendijk, D., chauffeur, Fr. Naereboutstraat 6, IJmuiden. Groenendijk, H., chauffeur. Fr. Naereboutstraat 4 rd, IJmuiden. Groenendijk, M., zeevisscher, Planciusstraat 73, IJmuiden. Groeneveld, A., tankbouwer, Rijksweg 222, Santpoort. Groeneveld, B., voorslaander, Walravenstraat 16, Velsen. Groeneveld, D„ machinist, Trompstraat 142, IJmuiden. Groeneveld, D„ machinist, Driehuizerkerkweg 40, Velsen. Groeneveld, H. bez. bestuurder vakvereen., Da Costalaan 14, Velsen, Telefoon 783. Groeneveld, I., stoker, Meidoornstraat 7, IJmuiden. Groeneveld, J., fabrieksarb., Gr. Hout- of Koningsweg 302, Velsen. Groeneveld, J. Th., fabrieksarbeider, Schulpweg 8, Velsen. Groeneveld, J. W., los arbeider, Rooswijkerlaan 82, Velsen. Groeneveld, L„ tech. ambtenaar, Velserduinweg 197a, IJmuiden. Groeneveld, M., huishoudster, Cremerlaan 2, Santpoort. Groeneveld, W., fustkuiper, Hadleystraat 2, IJmuiden. Groenevelt, K. A. L., kopergieter, Groeneweg 62, IJmuiden. Groenewegen, J. H„ badman H. O., de Lethstraat 15, Velsen. Groenewold, F., fabrieksarbeider, Walravenstraat 20, Velsen. Groenewoud, W. N., drukker, Kalverstraat 111, IJmuiden. Groeningen, A. M. v., metaalbewerker, Velserduinw. 171, IJmuiden. Groenink, W, G., onderwijzer Amb. School, Spieghellaan 5, Velsen. Groenland, A., fabrieksarbeider, Leeuweriklaan 16, IJmuiden. Groenland, C. P., assistent N. S., Meidoornstraat 12, IJmuiden. Groenland-Indrisie, Wed. J., Sparrenstraat 35, IJmuiden. Groenland, J. A„ Wijkerstraatweg 67, Velsen. Groenland, L., groentenventer, Schulpweg 135, Velsen. Groenveld, K., Burg. Weertsstraat 18, Velsen. Groesz, P., verpleegster, Bruno Klauwerstraat 7, Santpoort. Groet, J. C., loodskweekeling, Dirk Hartoghstraat 6, IJmuiden. Grollc, J, lichtwachter, Nachtegaallaan 5, IJmuiden. Gioningen, J. van, huishoudster, Marconistraat 50, IJmuiden. Groof, S. G. H. de, expediteur, de Ruyterstraat 95, IJmuiden. Grool, M. E., chef-machinist, Corverslaan 103, Velsen. Groosmuller, Dr. J. Th. leeraar M. O., J. Kostelijklaan 32, Velsen.

Adresboeken Velsen | 1933 | | pagina 111