W. P. J. KOSTER, Wisknnde M. 0. K. en K. 5 Lessen aan Leerlingen Gymnasia e.d. Opleiding Wiskunde L. O. KIEVIETLAA.N 6 IJMUIDEN-OOST Korte, A. H. de, boekhouder, Fultonstraat 19, IJmuiden. Korte, B. de, controleur, Marconistraat 116, IJmuiden. Korte, H. de, leeraar, vissoherijschool, Keizer Wilhelmstraat 13, IJmuiden. Korte, J. de, scheepstimmerman, Annastraat 10 rood, IJmuiden. Korte, fa. Joh. de, (gebrs. H. J. P. Krijger), Zeevischgroot- handel, Roemerstraat 27, IJmuiden, Telefoon 663. Korte, fa. Joh. de, zeevischgroothandel, Vischhal, IJmuiden, T. 701. Korte-de Waard, Wed. J. de, C. J. van Sluysstraat 7, IJmuiden. Korte, P. J. de, onderwijzer, Napierstraat 2, IJmuiden. Korteweg, M., huishoudster, Fr. Naereboutstraat 70, IJmuiden. Korthals Co., H. F., vernisfabriek, Tuindersstraat 42, IJmuiden, Telefoon 357. Korthoven, B., mach. bankwerker, van Speijkstraat 19, IJmuiden. Korthouwer, C., tuinder, Voorplaats 70, Santpoort. Korthouwer, H„ gem. arbeider, Wüstelaan 73, Santpoort. Korthouwer, Th., Voorplaats 20, Santpoort, Korts, D. J., officier L. des H., Edisonstraat 14, IJmuiden. Korver, D., fabrieksarbeider, Kanaalkade 48, Velsen. Korver, G., fabrieksarbeider, Zeeweg 80, IJmuiden. Korver, G., filiaalhouder, Bloemend.straatweg 139, Santpoort. Korver, H., smid, Doodweg 59, Velsen. Korver, S., rijwielhersteller, Zeeweg 69, IJmuiden. Korver-Engel, Wed. C. de, Adrianastraat 31, IJmuiden. Korver, W. C. de, schilder, IJmuiderstr.weg 137, IJmuiden. Korving, W., vischknecht, Alex. Bellstraat ong., IJmuiden. Korving, W. C., vischhandelaar, Kompasstraat 4, IJmuiden, Tel. 189, vischhal Tel. 506. Korzen, P. P., Hoofdstraat 245, Santpoort. Kossen, A., stoker, Pr. Hendrikstraat 12 rood, IJmuiden. Kossen, C., vischhandelaar, Trompstraat 38, IJmuiden. Kossen, D. em. Predikant, P. C. Hooftlaan 87, Velsen. Kossen, D, P., fabrieksarbeider, Acaciastraat 5, IJmuiden. Kossen, J., stoker, Lindenstraat 31, IJmuiden. Kossen, J., vischknecht, Planciusdwarsstraat 3, IJmuiden. Kossen, J., spoorwegbeambte, Platanenstraat 33, IJmuiden. Kossen, K., los arbeider, Kalverstraat 16. IJmuiden. Kossen, N., letterzetter, Trompstraat 126, IJmuiden. Koster-Wittekoek, Wed. A., Hadleystraat 39, IJmuiden. Koster, A. A., koopman visch, Frogerstraat 52, IJmuiden. Koster-Blokker, Wed. A., Burg. Weertsstraat 6, Velsen. Koster-Visser, Wed. B., Pres. Steijnstraat 4, IJmuiden. ll

Adresboeken Velsen | 1933 | | pagina 169