- 165 Kramer, J, P., brandst.handel, J. P. Coenstraat 135, IJmuiden, Telefoon 436. Kramer, J., los arbeider, Velserduinweg 242, IJmuiden. Kramer, J., los arbeider, Huygensstraat 53, IJmuiden. Kramer, J., havenarbeider, Torricellistraat 6, IJmuiden. Kramer, J., havenarbeider, Stephensonstraat 21, IJmuiden. Kramer, J,, Doodweg 6, Velsen. Kramer, J., thee en koffiehandelaar, Zandersstraat 10, IJmuiden. Kramer, los arbeider, Pres. Krugerstraat 77, IJmuiden. Kramer, J. J., los arbeider, Engelmundusweg 10, IJmuiden. Kramer, J. W., Hagelingerweg 48, Santpoort. Kramer, K., los arbeider, de Rijpstraat 32, IJmuiden. Kramer, L., Stephensonstraat 1, IJmuiden. Kramer, N. chauffeur, Eschdoornstraat 3, IJmuiden. Kramer, P. J. A., schipper, Kanaalstraat 122, IJmuiden. Kramer, P. J. A., vischknecht, Paulus Potterstraat 24, IJmuiden. Kramer-Kramer, Wed. P., Pres. Krugerstraat 96, IJmuiden. Kramer, P., kleermaker, Huygensstraat 9, IJmuiden, Tel. 290. Kramer, Q. fabrieksarbeider, Smidt van Gelderstraat 14. Velsen. Kramer, R., notarisklerk, Wijk aan Zeeërweg 135, IJmuiden. Kramer, Th., los arbeider, Kalverstraat 26, IJmuiden. Kramer, Th., los arbeider, Ger. Doustraat 5, IJmuiden. Kramer-van Haarlem, W. C., Piet Heinstraat 115, IJmuiden. Kramer, W., dir. N.V. „De Lasscher", J. P. Coenstraat 77, IJm. Kramer, W., los arbeider, Kalverstraat 26, IJmuiden. Kramer, W. J., grondwerker, Velserduinweg 322, IJmuiden. Kramer, IJ. A„ vletterman, Koningsplein 16, IJmuiden. Kramers, C. M., tuinknecht, Hyacinthenstraat 6, Santpoort. Kramers, J. J. M., landbouwer, Spaarndammerweg 12, Velsen. Kramers, timmerman, Trompstraat 135, IJmuiden. Kramers, M. M„ van Speijkstraat 26, IJmuiden. Kramp, A., winkelier. Keizer Wilhelmstraat 8, IJmuiden. Kramp, A., schilder en behanger, Annastraat 17, IJmuiden. Kramp-de Wit, Wed. J., winkelierster, Enschedestr. 11, IJmuiden. Kramp-de Jager, Wed. P., Annastraat 17, IJmuiden. Kranenburg, G. J. H., verpleger, Brederoodscheweg 9, Santpoort. Krapholz, W., smelter, Planciusstraat 22, IJmuiden. Kras, F., machinist, Kon. Wilhelminakade 48, IJmuiden. Kras, F., visscher, Breesaapstraat 18, IJmuiden. Kras, N. F., schipper, Alex. Bellstraat 5, IJmuiden. Krebbers, Th. M. B. J., verpleger, Gr. Houtweg 2, Velsen. Krediet, H., Rijksweg 207, Santpoort. Kreek, A. A. de, Kennemerlaan 42, IJmuiden. Kremer, D. M. W., schrijfster, Stationsweg 4, IJmuiden. Kremer, G., los arbeider, Lindenstraat 13, IJmuiden. Kremer, H., fabrieksarbeider, Koekoekstraat 6, IJmuiden. Kremer, J., verpleegster, Brederoodscheweg 72, Santpoort. Kremer, metaalarbeider, Fr. Naereboutstraat 47, IJmuiden. Kremer, W., los arbeider, Velserduinweg 91, IJmuiden. Kremers, G., automobielmonteur, Feithlaan 16, Velsen. Kreuger, A. Th., timmerman, Hoofdstraat 41, Santpoort.

Adresboeken Velsen | 1933 | | pagina 173