TANDPASTA doosjes 15-20-25 ct\ Kreijenbroek, A. C., Kennemerlaan 63, IJmuiden. Kriek, J. F., spoorwegarbeider, Pres. Krugerstraat 68, IJmuiden, Kries, C. stationschef. Stationsweg 93, Velsen. Krikke, H„ fabrieksarbeider, Brinostraat 6, IJmuiden. Krikke, P., electricien, Noorderlaan 23, Velsen. Krispijn-Prenen, Wed. M., Wijk aan Zeeërweg 58, IJmuiden. Krist, S., betonwerker, Leeuweriklaan 4, IJmuiden. Kroder, J., los arbeider, IJmuiderstraatweg 99, IJmuiden. Kroeze, H., bankwerker, Meeuwenlaan 29, IJmuiden. Krokkee, M. P., gem. werkman, Terburgstraat 26, Santpoort. Krom-Bouwman, Wed, A. J., Houtmanstraat 34, IJmuiden. Krom, J. C„ Driehuizerkerkweg 88, Velsen. Krom, G., aannemer bouwwerken, Kastanjestraat 4, IJmuiden. Krom, S„ stoomververij enz., Kennemerlaan 27, IJmuiden, lel. 1 Kromhout v. d. Meer, W., broodbakker, Hadleystr. 17. IJmuiden. Krommenhoek, C„ stucadoor, Meidoornstr. 1, IJmuiden. Krommenhoek, D-, stucadoor, Groeneweg 48, IJmuiden. Kromwijk, W., Zeeweg 247, Velsen. Kroon-Beesling, Wed, N., Acaciastraat 1, IJmuiden. Kroon, G., melkhandelaar, Corn., Drebbelstraat 42, IJmuiden. Kroon, G., Kanaalkade 55, Velsen. Kroon, G., betonwerker, Koekoekstraat 20, IJmuiden. Kroon, J„ Gem. arbeider, IJmuiderstraatweg 10, IJmuiden. Kroon, J. H., hoofd v. dietiststoompont, Zuiderkanaalweg 5, Velsen. Kroon, P. A., zeeloods, de Wetstraat 8, IJmuiden. Kroon, S., los arbeider, de Ruyterstraat 91, IJmuiden. Kroon-Verbeek, S. C., van Speijkstraat 9, IJmuiden. Kroone, C. G„ bankwerker, Tuindersstraat 49, IJmuiden. Kroone, G„ schilder, Hagelingerweg 129a, Santpoort Kroone, G., commies H. S. M., Kanaalstraat 68 rd, IJmuiden. Kroone, H. B., machinist, Kennemerplein 25, IJmuiden. Kroone, L. J., timmerman, Kerkweg 12, Santpoort. Kroone, L. A„ kruidenier, Evertsenstraat 15, IJmuiden. Kroone, L. L„ arbeider, de Weerdstraat 34, IJmuiden. Kroone-Zoon, Wed. N., Schulpweg 4, Velsen. Kroone, P. J., electricien. Schulpweg 7, Velsen. Kroone, S. P., schilder, Terburgstraat 24, Santpoort. Kroonenberg, A. C., kantoorbediende, Nachtegaallaan 15, IJmuiden. Kroonenberg, M., horlogemaker, Kanaalstraat 60, IJmuiden. Kroonenberg, S., barbier, Prins Hendrikstraat 70, IJmuiden. Kroonenberg, A. van, los arbeider, Pres, Steijnstr. 54 rd, IJmuiden. Kroonenburg-Westdijk, Wed. J. J. v., Kennemerl. 18 rd. IJmuiden. Kroonenburg, L. van, gem. arbeider, Zanderstraat 6, IJmuiden Kroonenburg, P. A. van, matroos trawler, Schoolstr. 7, IJmuiden. Kroonsberg, H„ fondsbode en aanspreker, Julianakade 21, IJmuiden.

Adresboeken Velsen | 1933 | | pagina 174