imxinLUüiiiiUünuimmiimiiiimtiiixiiüii Oscar J. Kuik - Santpoort-Station DAMESKAPPER - DUINWEG 20 iniTiI"l|nTP"|iTni"|lTIi""illi|"'nn"'|iHi"liTTi'"l|Tii"'|nn'"'>ni""rni|"|tni|''rrnP''|Bn|"iiiTi|"|ini""ini|"|iTli|"|iIli|' Krijger, J., matroos, Pr. Hendrikstraat 47, IJmuiden. Krijger, J., arbeider, Vleetstraat 8, IJmuiden. Krijger, havenarbeider, Vleetstraat 10, IJmuiden. Krijger, L. P., ingenieur, Kanaalkade 58, Velsen. Krijger, M., Frogerstraat 30, IJmuiden. Krijger, S., los arbeider, Bakkerstraat 8, IJmuiden. Krijger, H. de, boekhouder, de Rijpstraat 99, IJmuiden. Krijger, H, de, vischhandelaar, Houtmanstraat 44, IJmuiden. Krijger, J. G. de, fabrieksarbeider, de Weerdstraat 5, IJmuiden. Krijger, J. A. de, vischknecht, Kennemerlaan 157, IJmuiden. Krijger-Scheffer, Wed. P. de, Hadleystraat 21, IJmuiden. Krijgsman, G., los arbeider, Marconistraat 16, IJmuiden. Krijgsman, T., ijzerwerker, Stephensonstraat 9, IJmuiden. Krijnen, C. Th., M., reiziger, Elzenstraat 13, IJmuiden. Krijnen, H. J., loodskweekeling S. P., Kuyperstr. 1 rood, IJmuiden. Krijnen, H. J., portier H. E. R. A„ Kon. Wilh.kade 57 rd, IJmuiden. Krijnen, J. J., los arbeider, Carolinastraat 14 rd, IJmuiden. Krijnen, los arbeider, Ahornstraat 11, IJmuiden. Krijnen, H. P., Kanaalstraat 136, IJmuiden. Krijnen, Th. C., matroos S. P., Kuiperstraat 1, IJmuiden. Kuhfus, G., kopergieter, Trompstraat 39, IJmuiden. Kuhfus, J., bankwerker, Casembrootstraat 35, IJmuiden. Kuhfus, V. F., bankwerker, Zeeweg 165, IJmuiden. Kuik, A„ Rijksweg 250, Santpoort. Kuik, O. J„ kapper, Duinweg 20, Santpoort, iel. Z5U5/. Kuiken, S., verpleegster, Brederoodscheweg 73, Santpoort. Kuil, G. qrondwerker, Passtoorsstraat 29, Santpoort. Kuil-de Boer, Wed. B. van der, W. Beukelsz.str. 24, IJmuiden. Kuil, F. van der, schipper, Kennemerlaan 23, IJmuiden. Kuil, F. M. van der, bankwerker, Ratelstraat 45, IJmuiden. Kuil, I. van der, los arbeider, Bakkerstraat 24, IJmuiden. Kuil,' J. van der, kantoorbediende, Napierstr. 4, IJmuiden Kuil, M. van der, schipper, Kon. Wilhelminakade 38, IJmuiden. Kuil' P. van der, los arbeider, Huygensstraat 42, IJmuiden. Kuilenburg-van Verseveld, Wed. G. van, Noorderlaan 16, Velsen. HUIZE ,.Z O N N E O O R D" TELEFOON 23052 Damessalons - Vakkundige bediening - Aparte wachtkamers De nieuwste „Wella" permanent wave, f 4.alles inbegrepen

Adresboeken Velsen | 1933 | | pagina 176