201 Nielander, J., bloemist, Tulpenstraat 32, Santpoort. Nieten, C. slager, Lagersstraat 58, IJmuiden, Tel. 815. Nieten, P. H., fabrieksarbeider, Walravenstr. 6, Velsen. Niemeijer, A., fabrieksarbeider, P. Heinstraat 52, IJmuiden. Niemeijer, G., fabrieksarbeider, Schulpweg 46, Velsen. Niemeijer, G., fabrieksarbeider, Leeuweriklaan 12, IJmuiden. Niemöller, E., verpleegster, Duinlustparkweg 54, Santpoort. Nienhuis, A., Evertsenstraat 39, IJmuiden. Niepoort, A., procuratiehouder, J. Kostelijklaan 30, Velsen. Nierop, A. Th., metaalbewerker, Tusschenbeekweg 69, Velsen. Nierop, K., machinist, Leeuweriklaan 13, IJmuiden. Nierop Groot, L., paarden- en varkensslagerij, J. v. Heemskerk straat 23, IJmuiden, Tel. 766. Nierop, N„ metselaar, Ahornstraat 38, IJmuiden. Nierop, A. van, vischhandelaar. Wijk aan Zeeërweg 99, IJmuiden, Telefoon 121. Nierse, Jac., heerenkleeding en modemag., Kalverstr. 55, IJmuiden. Niessen, H. B., timmerman, Acaciastraat 37, IJmuiden. Niessen, J. B., v. d. Vondellaan 34, Velsen. Niessink, H. J„ vischhandelaar, Tasmanplein 12, IJmuiden. Nieste, C., schoenmaker, Bloemend.str.weg 160, Santpoort. Niet, A. de, visscher, W. Beukelszstraat 36, IJmuiden. Niet, D. de, vischkooper, J. Wattstraat 16, IJmuiden. Niet, D. de, los arbeider, Tasmanstraat 5, IJmuiden. Niet-van der Kraan, Wed. J. de, Pr. Krugerstraat 63, IJmuiden. Niet, J. de, vischventer, Enschedestraat 36, IJmuiden. Niet, P. W. J. van der, fabrikant, Kompasstraat 57, IJmuiden. Nieukoop, C., fabrieksarbeider, Fr. Halsstraat 47, IJmuiden. Nieuwbuurt, G.. havenarbeider, Kanaalstraat 152 rd, IJmuiden. Nieuwenboer, H. B. P. den, koopman, Casembrootstr. 17, IJmuiden. Nieuwenboer, P. J. den, hulpbesteller, Evertsenstraat 14, IJmuiden. Nieuwenboer-Brands, Wed. P. J. den, Casembrootstraat 33, IJmd. Nieuwendijk-Martens, Wed. G., Velserduinweg 92, IJmuiden. Nieuwendijk, C. van den, visscher, K. Wilhelmstraat 15, IJmuiden. Niewendijk, J. van den, arbeider, Velserduinweg 99, IJmuiden. Nieuwendijk, K, van den, los arbeider, Corn. Drebbelstr. 2 rd, IJm. Nieuwendijk, Th. van den, arbeider, Kalverstraat 2, IJmuiden. Nieuwendijk, Th. van den, los arbeider, Engelmundusweg 28, IJmd. Nieuwengiezen, M. van den, spoorwegarbeider, Westerwijkstr. 14, Velsen. Nieuwenhuis, A. arbeider, P. Heinstraat 113, IJmuiden. Nieuwenhuis, E. J., tuinarbeider, Duin- en Kruidbergerweg 72, Santpoort. Nieuwenhuis, W., kruidenier, Meervlietstraat 60, Velsen. Nieuwenhuize, K. van, gemeenteveldwachter, Hagelingerweg 108, Santpoort. Nieuwenhuizen-Straver, Wed. J. J., Princestraat 34, Velsen. Nieuwenhuizen, G., walschipper, Sirenestraat 22, IJmuiden. Nieuwenhuizen, J., arbeider, W. Beukelszstraat 27, IJmuiden. Nieuwenhuizen, H. H. van, fabrieksarbeider, Eikenstraat 28, IJmd. Nieuwenweg, G. H., scheepstimmerman, P. Heinstraat 84, IJmuiden.

Adresboeken Velsen | 1933 | | pagina 211