O Nijssen-Twisk, Wed. M., Rijksweg 295, Santpoort. Nijssen, P. C., hloembollenkw., Rijksweg 311, Santpoort. Nijverheid, N.V. de, machine- en scheepssmederij, Middenhaven straat 84, IJmuiden, Telefoon 206. Nijverheidsschool v. Kennemerland, Briniostr. IJmuiden, Tel. 156. Obbes, S. J., koopman, Hagelingerweg 61, Santpoort. Ockers, F. S„ metselaar, Velserduinweg 233, IJmuiden. Ockers, P. H., metselaar, P. Vermeulenstraat 4, IJmuiden. Ockhuysen, A. los arbeider, Casembrootstraat 27, IJmuiden. Odendaal-Raedt, Wed. T. E. J., Meervlietstraat 31, Velsen. Oderkerk, C., onderwijzer, Wijkerstraatweg 80, Velsen. Oderkerk, H., boekhouder, Willebrordstraat 78, IJmuiden. Oeffelen, M. van, constructiewerker, de Ruyterstr. 92, IJmuiden. Oepkes, C., los arbeider. Kanaalstraat 114, IJmuiden. Oepkes, P., los arbeider, Kon. Wilhelminakade 17 rd, IJmuiden. Oepts, W. A., arts, Zeeweg 295, IJmuiden, Telefoon 810. Oerlemans, C. J., coiffeur, Kennemerlaan 59, IJmuiden, Tel. 349. Oevelen, J. van, grondwerker, Huygensstraat 70, IJmuiden. Oevelen, J. C. van, opperman, Willemsbeekweg 38, IJmuiden. Oever, C. van den, fabr.arb., Pr. Steijnstraat 45, IJmuiden. Oever, C. van den, fabrieksarbeider, Stephensonstr. 45, IJmd. Oever, D. van den, los arbeider, Pres. Steijnstr. 35 rd, IJmuiden. Oever, J. van den, zeilmaker, Breesaapstr. 8 rd, IJmuiden. Oever, J. van den, los arbeider, Engelmundusweg 47, IJmuiden. Oever, J. van den, bankwerker. Middenhavenstraat 48, IJmd. Oever, M. van den, grondwerker, v. Wassenaerstr. 64, IJmuiden. Oever, M. van den, koopman, Kalverstraat 106, IJmuiden. Oever, R. van den, los arbeider, van Wassenaerstr. 18, IJmuiden. Oeveren, L. van, fabr.arb., Pres. Steijnstr. 9 rd, IJmuiden. Offenberg, H., koopman, Woonwagen, Velsen. Offenberg, H., scharenslijper, woonwagen, Velsen. Offenberg, Th., scharenslijper, woonwagen, Velsen. Offerman, G., Kerkweg 14, Velsen. Ohm, H. F., Hoofdstraat 19, Santpoort. Oldeman, J. R., Duin- en Kruidb.weg 40, Santpoort. Oldenburg, A., kolenwerker, Edisonstraat 9, IJmuiden. Oldenburg, A., los arbeider, Fr. Naereboutstr. 43, IJmuiden. Oldenburg, A., havenarbeider, W. Barendszstr. 47, IJmuiden. Oldenburg, B., scheepstuiger, IJmuiderstr.weg 112, IJmuiden. Oldenburg, B„ rijwielhersteller, Huygensstraat 13, IJmuiden. Oldenburg, B., arbeider, Kalverstr. 70, IJmuiden. Oldenburg, B., IJmuiderstraatweg 12, IJmuiden. Oldenburg, C., visscher, Kon. Wilhelminakade 8 rd, IJmuiden. Oldenburg, H., arbeider, J. van Heemskerkstraat 91, IJmuiden. Oldenburg, J., los arbeider, Pr. Krugerstr. 57, IJmuiden. Oldenburg, J„ Seinpostweg 32, IJmuiden. Oldenburg, J., plaatwerker, Trompstr. 127. IJmuiden. Oldenburg, J., stoker, Casembrootstr. 32, IJmuiden.

Adresboeken Velsen | 1933 | | pagina 215