A. J. Schellinkhout - Bouwbedrijf Santpoort-Station zorgt voor U voor een goede woning 241 - Schellevis, M. C., vuurwerker, Berkenstraat 8, IJrauiden, Schellevis, P., grondwerker, Willemsbeekweg 71, IJrauiden. Schellevis, P., bankwerker, Willemsbeekweg 125, IJmuiden. Schellevis, W. C., machinist, Velserduinweg 258, IJmuiden. Schelling, H. W., landbouwer, Wijkermeerpolder 40, Velsen. Schellinger-Doornaar, C. A., Alb. Cuypstraat 15, IJmuiden. Schellings, A. M., winkeljuffrouw, Kanaalstraat 79 rood, IJmuiden. Schellings, F. M,, fabrikant, Kennemerlaan 106, IJmuiden. Schellinkhout, A, J., timmerman, Bloemend.str.weg 49, Santpoort. Schelt, G. van, Burg. Weertsstraat 21, Velsen. Schelt, J. van, kapper, Meervlietstr. 32, Velsen. Schelt, P. van, winkelier, Kompasstraat 72, IJmuiden. Scheltens, K., leeraar, Platanenstraat 37, IJmuiden. Schelvis, A., metselaar, Lindenstraat 18, IJmuiden. Schelvis, C., metselaar, Velserduinweg 316, IJmuiden. Schelvis, G., metselaar, Schulpweg 90, Velsen. Schelvis, L., tuinder, Schulpweg 77, Velsen. Schelvis, P, H. C., metselaar, Velserduinweg 290, IJmuiden. Schelvis, P. J., grondwerker, Fr. Naereboutstraat 36, IJmuiden. Schelvis, S., opperman, Lindenistraat 29, IJmuiden. Schelvis, W. F., vischknecht, J. P. Coenstraat 11, IJmuiden. Schendstok, H. F., bouwkundige Duinweg 32, Santpoort. Schenk, A., visscher, J. van Heemskerkstraat 51, IJmuiden. Schenk, D., stoker, Trompstraat 87, IJmuiden. Schenk, Schipbroekenweg 2, Santpoort. Schenk, J., bankwerker, J. van Heemskerkstraat 99, IJmuiden. Schenk, J,, nettenboeter, IJmuiderstraatweg 134, IJmuiden. Schenk, K„ rijwielhersteller, Casembrootstraat 13, IJmuiden. S/hepers, A. C., los arbeider, Ahornstraat 32, IJmuiden. Schepers, L., los arbeider, Conradstraat 8, IJmuiden. Scherer, A., machinist, Hageveldstraat 1, Santpoort. Scheringa, C., betonwerker, Ahornstraat 4, IJmuiden. Schermer, D., fabrieksarbeider, Doodweg 47, Velsen. Schermer, F,, schilder, de Rijpstraat .33. IJmuiden. Schermer, J., schilder, Stationsweg 36, IJmuiden. Schermer, J., pontwachter, Ogelwightstraat 20, Velsen. Schermer, K„ onderwijzer, Velserduinweg 166, IJmuiden. Scherpenhuijsen, A. M., Vinkenbaan 4, Santpoort. Scherpenzeel, A. van, kruidenier, Roggeveènstraat 1, IJmuiden. Scherrl, P. R., ingenieur, Oosterduinweg 64, IJmuiden. Schetzing, Ph., los arbeider, Velserduinweg 114, IJmuiden. Scheur, D. J. van de, ag. v. politie, Engelmundusweg 2, IJmuiden. Schie, D. van, schilder, Kompasstraat 22, Velsen. Schie, J. D. van, reiziger, Wijkerstraatweg 74, Velsen. 16

Adresboeken Velsen | 1933 | | pagina 253