247 Schouten, J., metselaar, Gr. Hout- of Koningsweg 2c, Velsen. Schouten, J,, machinist, Kanaalkade 24, Velsen. Schouten, J., stoker, van Speijkstraat 12, IJmuiden. Schouten, J., groentenhandelaar, Corverslaan 55, IJmuiden. Schouten, J. L., kantoorbediende, Napierdw.str. 11, IJmuiden. Schouten, K., kuipersknecht, Planciusstraat 44, IJmuiden. Schouten, M., ijzerwerker, Corn. Drebbelstraat 10, IJmuiden. Schouten, P., arbeider, Walravenstraat 30, Velsen. Schouten, P. M., tuinder, Willemsbeeksweg 50, IJmuiden. Schouten, W., fustkuiper, Kortenaerstraat 12, IJmuiden. Schouten, W., veehouder, Beecksanghlaan 6a, Velsen. Schouten, W. A., metaalbewerker, Walravenstraat 30, Velsen. Schouten, Wed. W. G., Hoofdstraat 127, Santpoort. Schouwburg Thalia, Breesaapstraat 50, IJmuiden, Tel. 36. Schouwenburg, Th. E. van, kantoorbed., Bruno Klauwersstr. 20, Santpoort. Schraa, H., Conradstraat 18, IJmuiden. Schraal, R., Stephensonstraat 33, IJmuiden. Schram, H., Willebrordstraat 81, IJmuiden. Schram, S. J., slager, Huygensstraat 14, IJmuiden. Schrama, A. A., bierbottelaar en chauffeur, Hagelingerweg 194, Santpoort. Schrama, A. J., los arbeider, Hagelingerweg 208, Santpoort. Schrander, F., Snelliusstraat 13, IJmuiden. Schravendijk, G. van, Duin- en Kruidbergerweg 40, Santpoort. Schravendijk Co., C. J., agent, en comm.handel, Kanaalstr. 46, IJmuiden, Tel. 171. Schretlen, Mr. M. J. A. M., kunstcriticus, Duin- en Kruidb.w. 31, Santpoort. Schreuder, J. H., dir. N.V. Meidoorn, Platanenstraat 39, IJmuiden. Schrei), M., pensionhoudster, Duinweg, Santpoort. Schriemer, S.,' arbeider N. S., Mahustraat 42, IJmuiden. Schrier, N., sierkunstenaar, Molenstraat 11, Santpoort. Schriever, K., mandenmaker, Evertsenstraat 35, IJmuiden. Schriever, arbeider hoogovens, Stephensonstr. 53, IJmuiden. Schriever, K., arbeider H. O., Torricellistraat 29, IJmuiden. Schrik, B., arbeider, Breesaap a. b. Zwerver, Ballasth., IJmuiden. Schrik, G., arbeider, M. E. K. O. G„ Elzenstraat 9, IJmuiden. Schrik, G., zetwinkelier, Kalverstraat 166, IJmuiden Schroder, H., leerares Fr. taal, Velserduinweg 166, IJmuiden, Schroder, J. G., Rijksweg 340, Santpoort. Schröduer, arb. H. O., Groote Hout- of Koningsweg 266, Velsen, Schrödeur, arb. H. O., Rooswijkerlaan 87, Velsen. Schroeff, K. v. d„ Nieuwe Schulpweg 235, Velsen. Schroevers, Wed. J., Willebrordstraat 91, IJmuiden. Schroevers, J. M., bode bond Transportarb., Bakkerstr. 25, IJm. Schrörs, G. A., werkster, Tuindersstraat 130, IJmuiden. Schrijver, C., fabrieksarbeider, Kalverstraat 29, IJmuiden. Schuddemat, M. C. verpleegster, Brederoodscheweg 14, Santpoort. Schuiling, J., arbeider, Platanenstraat 49, IJmuiden. Schuit, A., kruidenier, Walravenstraat 4, Velsen.

Adresboeken Velsen | 1933 | | pagina 259