BRANDSTOFFENHANDEL S. C. VAN SON Melklaan 33 Velsen-Noord Handel in alle soorten Brandstoffen Prima kwaliteit. - Billijke prijzen. H. F. SPANJAART, Santpoort Alles machinaal gesneden Ons devies is: Prima kwaliteit voor uiterst lage prijzen 257 Sonneveldt, G. F., Bloemend.str.weg 29, Santpoort. Soonius, C. J., veehouder, Planciusdw.straat 1, IJmuiden. Soonius, J. A. S., melkslijter, Velserduinweg 98, IJmuiden. Souljé, A., timmerman, Tuindersstraat 77, IJmuiden. Souverein, H. C., rijksambten., D. Hartoghstr. 9, IJmuiden. Spaanderman, D., schipper trawler, Snelliusstraat 15, IJmuiden. Spaanderman, vischhandelaar, Vleetstraat 20, IJmd., Tel. 721, Spaans, G. Z., bankwerker, Grahamstraat 8, IJmuiden. Spaans, J., havenarbeider, Fultonstraat 1, IJmuiden. Spaans, L., pakhuisknecht, Willebrordstraat 38, IJmuiden. Spaargaren, W,, Brederoodscheweg 99, Santpoort. Spa'ink, H. S. kantoorbediende, Kanaalstr. 37 rd, IJmuiden. Span, J., waterreiniger, Gr. Hout- of Koningsweg 56, Velsen. Spanier, S., verpleegster, Brederoodscheweg 110, Santpoort. Spanjaard, A., chauffeur, Velserduinweg 155, IJmuiden. Spanjaard, C., veehoudër, Overbildtweg 21, Santpoort. Spanjaard, G., coiffeur, Zeeweg 178, IJmuiden. Spanjaard, G., vrachtrijder, Voorplaats 10, Santpoort. Spanjaard, H., chauffeur, Lorentzstraat 18, Velsen. Spanjaard, M. H., letterzetter, Velserduinweg 94, IJmuiden. Spanjaard, P., metselaar, Hagelingerweg 96, Santpoort. Spanjaard, P. timmerman, Pastoorsstraat 18, Santpoort. Spanjaard, Wed. W., Kerkweg 32, Santpoort. Spanjaardt, J. C., fabrieksarbeider, de Ruyterdw.str. 1, IJmuiden. Spanjaart, H. F., slager, Westlaan 4, Santpoort. Spanjaart, J. H., verzekeringsagent, Overbildtweg 31, Santpoort. Spanjaart, M. P., Westlaan 6, Santpoort. Speelman, R., expert scheepvaart, Kennemerlaan 93, IJmuiden. Spek, koopman, J. Kostelijklaan 28, Velsen, Tel. 887. Spek, P. A. F. van der, arts, Duinweg 19, Santpoort. Sperling, J. L., hofmeester, Zeeweg 333, IJmuiden. Spetter, M., boekhouder Rott.bank, Kastanjestraat 38, IJmuiden. Spieker, H., arbeider M.E.K.O.G., Eschdoornstr. 28, IJmuiden. Spieker, K., arbeider H.O., Willemsbeekweg 45, IJmuiden. Spieker, IJ., los arbeider, Ruysdaelstraat 10, IJmuiden. Spier, H., los arbeider, Acaciastraat 32, IJmuiden. Rund-, Kalis- en Varkensslagerij annex Fijne Worst- en Vleeschwaren 17

Adresboeken Velsen | 1933 | | pagina 269