265 Stöve, L., Leeuweriklaan 45, IJmuiden. Straaten, J. van, machinist, Rembrandtlaan 5, IJmuiden. Straatsburg, C. B., fabrieksarbeider, Kastanjestraat 13, IJmuiden. Strake, C. te, kruidenier, Bothastraat 2 rd, IJmuiden, Tel. 8. Straten, W., technicus, Elzenstraat 44, IJmuiden. Straten, G. van, los arbeider, Pres. Steijnstraat 21, IJmuiden. Straten, D, van, Havenarbeider, Conradstraat 21, IJmuiden. Strating, E., los arbeider, Ahornstraat 31, IJmuiden. Strating, G. M., J. P. Coenstraat 109, IJmuiden, Strating, H. M., kantoorbed., Gr. Hout- of Koningsw. 38, Velsen. Strating, J. N., kantoorbed., J. P. Coenstraat 97, IJmuiden. Strating, J., klerk van politie, Julianakade 66, IJmuiden. Strating, Wed. W. N., Hagelingerweg 221, Santpoort. Straub, H. van, Joh. Verhulststraat 29, Santpoort, Tel. 22737. Straub, M. J., verpleegster, Brederoodscheweg 51, Santpoort. Streefkerk, H., civ. ingenieur, M. B. M., Drieh.kerkweg 10, Velsen. Streefland, A., kruidenier, Tuindersstraat 45, Velsen. Streefland, L., arbeider, S. van Gelderstraat 11, Velsen. Strien, A. van, visscher, Kon. Wilhelminakade 55, IJmuiden. Strien, H. van, los arbeider, Marconistraat 50, IJmuiden. Strien, J. van, schipper, IJmuiderstraatweg 142, IJmuiden. Strien, L. van, los arbeider, Kompasstraat 21, IJmuiden. Strien, P. van, los arbeider, Corn, Drebbelstraat 4 rd, IJmuiden. Strik, Wed. C., Wijk aan Zeeërweg 152, IJmuiden. Strobbe, J. A., electricien, Ogelwightstraat 16, Velsen. Strobbe, P. A., veldarbeider, Schulpweg 32, Velsen. Stroethoff, F. A., procuratiehouder, P. C. "Hooftlaan 14, Velsen. Stroman, J„ vischrooker, Maliebaan, IJmuiden. Stroomer, J. P. A., slager, Trompstraat 164, IJmuiden. Stroomer, P., arbeider, Schulpweg 78, Velsen. Struik, H., assistent R. B., Kennemerlaan 87, IJmuiden, Struik, J., timmerman, Noorderlaan 44, Velsen. Struik, C. van der, arbeider, Dennenstraat 9, IJmuiden. Struikenkamp, D., magazijnbediende, Van der Helststr. 14, IJmuiden. Struijker Boudier, G. A. A., Kon. Wilhelminakade 1, IJmuiden. Struijs, A., visscher, Alex. Bellstraat 22, IJmuiden. Struijs, F., metaaldraaier, Napierdw.straat 5, IJmuiden. Struijs, J., los arbeider, Wijk aan Zeeërweg 95, IJmuiden. Struijs, M., kruidenier, Bloemstraat 114, IJmuiden. Struijs, W., vischhandelaar, Kennemerlaan 79, IJmuiden. Struijs, Maart van der, matroos, Groeneweg 75, IJmuiden. Strijbosch, Fr. J. A., machine bankw,, Engelmundusw. 103, IJm. Strijbosch, F. F., bankwerker, Eschdoornstraat 13, IJmuiden. Strijder, P., Kerkweg 48a, Santpoort. Strijker, C., stucadoor, Stephensonstraat 33, IJmuiden.. Strijker, G., beambte prov. ziekenh., Brederoodscheweg 16, Santp. Strijker, H., vischknecht, de Rijpstraat 81, IJmuiden. Strijker, Corn. Drebbelstr. 8 rd, IJmuiden. Strijker. R., pakhuisknecht, Trawlerkade 10, IJmuiden. Stubbe, B., arbeider, Piet Heinstraat 80, IJmuiden.. Stuik, J. P. J., verpleegster, Duinlustparkweg 54, Santpoort.

Adresboeken Velsen | 1933 | | pagina 277