a GLAZENWASSCHERIJ „DE KENNEMER" Magazijn ,,D SE ZON" Telef. 299 K. TIJSSEN Telef. 299 Snelliusstraat 23 IJmuiden Stationsweg 44, IJmuiden (Oost) MANUFACTUREN - VAKKLEEDING Bedden, Dekens, Matrassen, Ledikanten, Linoleum, Karpetten enz. N. B. Verzekerd tegen breken van ruiten 273 Tijssen, Wed. S., Snelliusstraat 23 rood, IJmuiden. Tijtsma, F., fabrieksarbeider, Walravenstraat 43, Velsen, Udinga, R., glazenwasscher, Sparrenstraat 13, IJmuiden. Udo, los arbeider, v. d. Helststraat 16, IJmuiden. Udo, P. J., los arbeider, Willemsbeekweg 99, IJmuiden. Uhlig, M. A„ leerares R. H. B. S„ Stationsweg 68a rd, IJmuiden. Uhrlep, F. W„ meubelmaker, Rembrandtlaan 3, IJmuiden. Uhrlep, F. W., Stationsweg 17, IJmuiden. Uil, A. J., grondwerker, Dennenstraat 30, IJmuiden. Uil, P., grondwerker, Iepenstraat 23, IJmuiden. Uipkes, W., hofmeester, Groeneweg 35, IJmuiden. Uitendaal, P., tuinder, Driehuizerkerkweg 81, Velsen. Uitendaal, Mej. Cato, M., gedipl. costumière Driehuizerkerkweg, Velsen. Uiterwijk-Winkel, Wed. G., winkelierster kol. waren, Velserduin- weg 282, IJmuiden. Uiterwijk Winkel, G., fabrieksarbeider, Casembrootstr. 28, IJm. Uiterwijk Winkel, W., motorschipper, Velserduinweg 284, IJm, Uitslager, C., waterbouwkundige. Meeuwenlaan 47, IJmuiden. Uitslager, J. B., aann. waterwerken, Meeuwenlaan 45, IJmuiden. Uirtien, J., verpleegster, Bloemend.straatweg 60 rd, Santpoort. Uitzinger, J. L., dir. N.V., Julianakade 47, IJmuiden, Tel. 275. Uitzinger, J. L., kantoor Vischhal, IJmuiden, Tel. 241. Ultzen, C., chef-monteur, J. P. Coenstraat 57, IJmuiden, Tel. 500. Umans, J. L. F., loodgieter, Engelmundusweg 7, Santpoort, linger, J. H„ verffabrikant, Tuindersstraat 42, IJmuiden. Uniken, E., smid, Ger. Doustraat 2, IJmuiden. Unkel, J. W., waschindustrieel, Fultonstraat 9, IJmuiden. Untied, G. W. B., barbier Fr. Naereboutstraat 57, IJmuiden. Urk, Wed. A. van, visscher, Bloemstraat 72, IJmuiden. R. UDINGA Sparrenstraat E 13 - IJmuiden-Oost beveelt zich aan voor het schoonmaken van gebouwen, in- en uitwendig. Schoor steen vegersbed rijf 18

Adresboeken Velsen | 1933 | | pagina 287