Melkinrichting „Concordia" Jac. Visser, Pr. Hendrikstr. 87, IJmuiden Boter, Kaas en Eieren. - Koek, Biscuits, Chocolaterie 287 Melk, Boter, Kaas, E leren. Comestibles, Fijne Vleeschwaren Depót Wijnhandel Franco Mendels, Amsterdam Aanbevelend, VISSER Cz., Fazantenl aan 37, Tel. 845 Visser, J. vischknecht, Mahustraat 1, IJmuiden. Visser, J., dir. vischhandel, Kon. Wilhelminak. 82 rd, IJm., T. 258. Visser, J., fabrieksarbeider, Cederstraat 9, IJmuïden. Visser, J., visscher, Carolinastraat 6, IJmuiden. VisseiZeeweg 308, IJmuiden. Visser, J., nettenboeter, Pres. Krugerstraat 24, IJmuiden. Visser, pontwachter Kanaaldijk 9, Velsen. Visser, J., werkbaas papierfabr., Corverslaan 99, Velsen. Visser, Cz, J., melkhandelaar, Fazantenlaan 37, IJm. Tel. 845. Visser, Wed. J., directrice -N.V., Napierstr. 8, IJmuiden. Visser, J,, magazijnmeester, Grahamstraat 6, IJmuiden,. Visser, J., courantenbezorger, Acaciastraat 15, IJmuiden. Visser, J., agent van politie, Wijkerstraatweg 162, Velsen. Visser, J., sleepbootkapitein. Kon. Wilhelminakade 6, IJmuiden. Visser, J., havenarbeider, Oranjestraat 33, IJmuiden. Visser, J., bevolkingsagent, Willebrordstr. 31, IJmuiden. Visser, schipper, Kon. Wilhelminakade 14, IJmuiden. Visser, boekhouder, Duinlustparkweg 53, Santpoort. Visser Clots, fa. J., zeevischhandel, Rijksvischhal, Tel. 422, IJm. Visser, Wed. J,. Noorderdorpstraat 18, Velsen. Visser, machinist trawler, Edisonstr. 44 IJmuiden. Visser, Jac., boter- en kaashandel, Pr. H.endrikstr. 87, IJmuiden. Visser, J. M., koopman, Brederoodscheweg 101, Santpoort. Visser, J. S,, handelsagent, Burg. Enschedelaan 50, Santpoort. Visser, K., brandstoffenh., Bloemstr. 109, IJmuiden, Tel. 694. Visser. K., havenarbeider, Oranjestraat 35 rd, IJmuiden. Visser, K., schipper, Roggeveenstraat 3, IJmuiden. Visser, K„ isoleerder, Tusschenbeeksweg 31, IJmuiden. Visser, Wed. K., de Wetstraat 17, IJmuiden. Visser, L., veerman, Napierdw.straat 10, IJmuiden. Visser, L., timmerman, Hyacinthenstraat 15, Santpoort. Visser, L., matroos trawler, Enschedestraat 9, IJmuiden. Visser, M., mach. gr. vaart, Burg, Enschedelaan 26, Santpoort. Visser, M., manufacturierster, Zeeweg 108, IJmuiden. Visser, M. C., scheepstimmerman, Stephensonstraat 8, IJmuiden. Visser, M. P., timmerman, Oranjestraat 7, IJmuiden. Visser, P. koster, Kon. Wilhelminakade 93, IJmuiden.

Adresboeken Velsen | 1933 | | pagina 301