C. J. Web b ers Bloemendaalschestraatweg 55 (Santpoort-Station) 299 MODERNE SCHOENMAKER!] - LEDER - FOURNITUREN ANNEX SPORTARTIKELEN Wassenaar, L, T., J. van Heemskerkstr. 16 rd, IJmuiden. Wassenaar, O., groentenhandelaar, Melklaan 29, Velsen. Wassink, G. J., Rijksweg 250, Santpoort, Waterdrinker, J. P. A„ slooper, Kalverstraat 73, IJmuiden. Wateren, A. van der, sjouwerman, Kanaalstraat 200, IJmuiden. Wateren, A. van der, fabrieksarbeider, Gr. Hout- of Koningsw. 272, Velsen. Wateren, C. van der, electricien H. O., Fr. Halsstr. 30, IJmuiden. Wateren, D. van der, bankwerker, Wijkerstraatweg 97, Velsen. Wateren, D. H. F. van der, machinist, Huygensstraat 5, IJm. Wateren, H. van der, stuurm. gr. vaart, Wijk a. Zeeërw. 145, IJm. Wateren, J. J. van der, laborant, Wijkerstr.weg 82, Velsen. Wateren, J. H. van der, winkelier, Meervlietstr. 12, Velsen. Watering, H. J. van de, kraandrijver, Schulpweg 127b, Velsen. Waterschout Kantoor v. d., Visschershaven Z.Z. Tel. 571. Wattjes, F. D,, boekhouder, Duin- en Kruidbergerw. 44, Santpoort. Wattjes, J. M., timmerman, Elzenstr. 11, IJmuiden. Waveren, C. J. van, bankwerker, Ahornstraat 21, IJmuiden. Waveren, H. C, van, restaurateur, Zeeweg 387, Velsen. Waveren, W. F. C. van, bankwerker, Ruysdaelstraat 51, IJmuiden. Waijop, W. straatmuzikant, de Ruyterstr. 106, IJmuiden. Webbe, A„ vrachtrijder; Hadleydwarsstraat 4, IJmuiden. Webbe, A., vrachtrijder, Velserduinweg 96, IJmuiden. Webbe, A. J., los arbeider, Rein. Claeszenstraat 25, IJmuiden. Webbe, G., vrachtrijder, P. Potterstraat 7, IJmuiden. Webbe, G., vrachtrijder, Huygensstraat 83, IJmuiden. Webbe, J., vrachtrijder, Carolinastr. 2 rd, IJmuiden, Tel. 308. Webbe, J. A., veehouder, de Weerdstraat 18, IJmuiden. Webbers, C. J„ schoenmaker, Bloemend.straatweg 55, Santpoort. Webbers, N. M. J., kleermaker, Hoofdstraat 57, Santpoort. Weber, G., stalknecht, Visseringstraat (stal), IJmuiden. Weber, H, J., metselaar, Willemsbeekweg 78, IJmuiden. Weber, bankwerker, Willemsbeekweg 57, IJmuiden. Weber, timmerman, Willemsbeekweg 30, IJmuiden. Weber, metselaar, Kalverstraat 22, IJmuiden, Weber, M., fabrieksarbeider, Planciusstr. 33, IJmuiden. Weber, M., smelter H. O., Gr. Houtweg 2 f, Velsen. Weber, P., timmerman, Groeneweg 20, IJmuiden. Weduwer, J. B., havenarbeider, Huygensstraat 75, IJmuiden. Weekenstroo, M. J., Schipbroekenweg 7, Santpoort. Weel, G. veehouder, Tuindersstraat 80, IJmuiden. Weelderen, C. van, veehouder, Kerkweg 22, Velsen.

Adresboeken Velsen | 1933 | | pagina 315