Café Rest. „De Weij man" H. W, Wicherink's Stoomkoffiebranderij en Engroshandel N.V. Beverwijk G. VELLINGA Levert alle artikelen op kruideniers gebied tegen groothandelprijzen. 303 A.N.WB. TEL. HA.ARL. 22312. HOOFDSTR. 216, Santpoort De eerste en beste g.-legenheid tot het geven van Partijen en Bruiloften. Geeft prima Consumptie tegen Volksprijzen. Naar de eischen des tijds ingericht. Aanbevelend, Westland, H„ mandenmaker, Bakkerstraat 9, IJmuiden. Westland, L., mandenmaker, de Roemerstr. 6, IJmuiden. Westra, S. S., verpleegster, Ruysdaeistraat 40, IJmuiden. Westra-Vlugt, A. M„ Kompasstr. 7, IJmuiden. Westrop, J. A. v., groentenh,, Pr. Hendrikstr. 60 rd, IJm„ Tel. 545. Wetering, H. van, koopman, Lagersstraat 30, IJmuiden. Wetting, H., verzekeringsagent, Wijk aan Zeeërweg 60, IJmuiden. Wetting, W. H., electricien, Cederstraat 4, IJmuiden. Wevers, bouwk. opzichter, Zeeweg 309, IJmuiden. Wei), C„ fabrieksarbeider, Lagersstraat 42, IJmuiden. Weij, C. N., timmerman, Willebrordstr. 36, IJmuiden. Weij, P., sigarenhandel, Zeeweg 92, IJmuiden. Weijde, W. van der, onderwijzer, Kruidbergerweg 53, Santpoort. Weijden, A, J, van der, radiotelegrafist, Alex. Bellstr. 51, IJmuiden. Weijden, F. L. G. van der, stoker, Casembrootstr. 44, IJmuiden. Weijden, L. J. van der, boekhouder, Huygensstraat 38, IJmuiden. Weijgand, F. J. M., Driehuizerkerkweg 108, Velsen. Weijman", Café Rest, „De, G. Vellinga, Hoofdstr. 216, Santpoort, Tel.22312. Wezel, Wed. A. van, Carolinastraat 16 rd, IJmuiden. Wezel, J. van, visscher, Snelliusstraat 27, IJniuiden. Wezelenburg, A„ onderwijzer, Kruidbergerweg 50, Santpoort. Wezenaar, B. H„ filiaalhouder, Kanaalkade 20, Velsen. Wezenaar, F., kantoorbediende, Vinkenbaan 12, Santpoort. Wezenaar, H., jachtopziener, Wüstelaan 81, Santpoort. Wezenaar, H„ machinist sleepboot, Velserduinweg 152, IJmuiden. Wezenaar, J. J., adj. commies P. en T., Breder.weg 80, Santpoort. Wezenbeek, P. A„ chauffeur, Fr. Naereboutstr. 11 rd, IJmuiden. Wichmann, H. K., kellner, Spilbergenstraat 3, IJmuiden.

Adresboeken Velsen | 1933 | | pagina 319