Wijnhandel en Slijterij „De Vuurtoren" Handel in alle soorten Gedistilleerd, Cognac, Likeuren, Voorburg, Citroen, Oranjebitter, Witte en Roode Bordeaux Wijnen Kaapsche en Grieksche Wijnen ENCROS D. GEUS EN DETAIL Kanaalstraat 75 Telefoon 642 IJmuiden 312 Wijker, C., arbeider H.O., Stationsweg 18a, IJmuiden. Wijker, D„ visscher, Bloemstraat 62, IJmuiden. Wijker, Wed, E., Kon. Wilhelminakade 7, IJmuiden. Wijker, E., visscher, Bakkersstraat 32, IJmuiden. Wijker, G., aannemer, Kompasstraat 34, IJmuiden. Wijker, H., schipper o. e. trawler, Adrianastr. 2, IJmuiden. Wijker, H., groentehandelaar, Melklaan 120, Velsen. Wijker, H,, fabrieksarbeider, Schulpweg 26, Velsen. Wijker, H., bakkenschipper, Dirk Hartoghstr. 5, IJmuiden. Wijker, J., arbeider, Huygensstraat 98, IJmuiden. Wijker, J., visscher, J. v. Heemskerkstr. 65 rd, IJmuiden. Wijker, J., scbeepsbewaker, J. v. Heemskerkstr. 37, IJmuiden. Wijker, J., machinist, de Rijpstraat 41, IJmuiden. Wijker, Wed. J., Kanaalstr. 110, IJmuiden. Wijker, J., pakhuisknecht, Adrianastraat 3, IJmuiden. Wijker, vischknecht, Schoolstraat 21, IJmuiden. Wijker, J., vischknecht, Mahustr. 34, IJmuiden. Wijker, J., melkslijter, Edisonstraat 25, IJmuiden. Wijker, J„ controleur ijsfabriek, Velserduinweg 159a, IJmuiden. Wijker, J., scheepstimmerman, Kompasstraat 53, IJmuiden. Wijker, J., visscher, Schoolstraat 14, IJmuiden. Wijker, K., los arbeider, Vleetstraat 14, IJmuiden. Wijker, K., havenarbeider, Conradstraat 15, IJmuiden. Wijker, K., arbeider, Pres. Krugerstraat 60, IJmuiden. Wijker, P., bouwondernemer, Marconistraat 60, IJmuiden, Wijker, P., trawler-schipper, Kompasstraat 46, IJmuiden. Wijker, P., wachtsman op een trawler, J. v. Heemskerkstr. 5, IJm. Wijker, P., visscher, Vleetstraat 6, IJmuiden. Wijker, P., timmerman, Bakkerstraat 15, IJmuiden. Wijker, P., visscher, Pres. Steijnstraat 34, IJmuiden. Wijker, Th., voerman, Noorderdorpstraat 14, Velsen. Wijkhuijzen, C. D., Rijksweg 186, Santpoort. Wijkstra, F., los arbeider, Noorderlaan 9, Velsen. Wijlen, C. van, machinist op een sleepb., Kanaalstr. 15 rd, IJm. Wijmer, C. H., comm. N. S., Wijk aan Zeeërweg 132, IJmuiden. Wijminga, K., pensionhoudster, Houtmanstraat 33, IJmuiden. Wijminga, IJ. F., vischhandelaar, de Rijpstraat 66, IJmuiden. Wijn, A. J. de, los arbeider, Sirenestraat 24, IJmuiden. Wijn, P. de, Breesaapstraat 20, IJmuiden.

Adresboeken Velsen | 1933 | | pagina 328