CA.Zwagers Ijzerhandel" Bou wartikelen-Gereedschappen Huishoudelijke artikelen - 319 Zutphen, P, van, grondwerker, Kortenaerstr. 2, IJmuiden. Zutphen, P. van, los arb., Gr, Hout- of Koningsweg 346, Velsen, Zuurbier, J., fabrieksarbeider, Burg. Weertsstr. 19, Velsen. Zuurbier, J. A., timmerman, Tuindersjstraat 124, IJmuiden. Zuurbier, J. P., timmerman, Gr. Hout- of Koningsweg 182, Velsen. Zuijdervliet, A. A., bankwerker, Alb. Cuypstraat 27, IJmuiden. Zuijdland, W„ Zeeweg 326, Velsen. Zuijdwijk, F. G., Duinlustparkweg 27, Santpoort. Zwaag, J. van der, glazenwasscher, Ger. Doustraat 77, IJmuiden. Zwaal, A., chef machinist, P. Potterstraat 1, IJmuiden. Zwaai, J. van, stoker, Bik- en Arnoldkade 43 rd, IJmuiden. Zwaan, A., los arbeider, Duinstraat 4, IJmuiden. Zwaan, A., Havenkade 47, IJmuiden. Zwaan, C., arbeider, Pastoorsstraat 33,- Santpoort. Zwaan, F., visscher, Oranjestraat 43 rd, IJmuiden. Zwaan, G., visscher, Kompasstraat 6, IJmuiden. Zwaan, G., los arbeider, Wijkerstraatweg 7, Velsen. Zwaan, G., machinist, Schoolstraat 1, IJmuiden. Zwaan, G., los arbeider, Napierstraat 7, IJmuiden. Zwaan, J., los arbeider, van Wassenaerstraat 49, IJmuiden. Zwaan, J., los arbeider, Beukenstraat 8, IJmuiden. Zwaan, Wed, J., winkelierster, Grahamstraat 2, IJmuiden. Zwaan, J., los arbeider, Kon. Wilhelminakade 50 id, IJmuiden. Zwaan, J., visscher, Pres. Krugerstraat 46, IJmuiden. Zwaan, J., metselaar, Ger. Doustraat 54, IJmuiden. Zwaan, Wed. J., de la Reystraat 9, IJmuiden. Zwaan, J. P., visscher, Willem Barendszstraat 36, IJmuiden. Zwaan, K., los arbeider, Pres. Krugerstraat 44, IJmuiden. Zwaan, K., motordrijver, Acaciastraat 35, IJmuiden. Zwaan, L., machinist. Bakkerstraat 14. IJmuiden. Zwaan, M., arbeider H. O., Lagersstraat 8, IJmuiden. Zwaan, P., visscher, Bloemstraat 65, IJmuiden. Zwaan, Ph., trawlerschipper, de Rijpstraat 50, IJmuiden. Zwaan, P., wachtsman, Bloemstraat 67, IJmuiden. Zwaan, Wed, P. A-, Willem Beukelszoonstraat 1, IJmuiden. Zvvaaij, A., los arbeider, Vischstraat 11, IJmuiden. Zwaaij, J., arbeider, Tasmanplein 6, IJmuiden. Zwaaij, J., los arbeider, Willem Beukelszoonstr. 40, IJmuiden. Zwaaij, Wed. P., Pres, Krugerstr. 52, IJmuiden. Zwager's Ijzerhandel, N.V. C. A., Willemsplein 10, IJm., Tel. 120. NAAMLOOZE VENNOOTSCHAP BEVERWIJK, Tel. 2023 IJMUIDEN, Tel. 120

Adresboeken Velsen | 1933 | | pagina 335