N V. Melkinrichting „Velsen" Tel, 2062 (Beverwijk) voor prima melk en melkproducten HANDELS DRUKKER IJ Bosch, H. A. ten, kantoorbed. Olivier v. Noortstr. 10, IJmuiden. Bosch, R. uit de, spoorwegarbeider, Voorplaats 74, Santpoort. Bosch, C. van den, los arbeider, Zanderstr. 23, IJmuiden. Bosch, C. van den, telegraafarbeider, Velserduinweg 256, IJmuiden. Bosch, J. van den, telegraafarbeider, Mahustr. 9, IJmuiden. Bosch, J. H. van den, winkelier, Velserduinweg 79, IJmuiden. Bosch, J. P. van den, vischknecht, Willembarendszstr. 49, IJmuiden. Bosch, J. P. van den, vischknecht, van Speijkstr. 7, IJmuiden. Bosch, P. C„ van den, arbeider, IJmuiderstr.weg 72, IJmuiden. Bosch, R. C. v. d., brigadier, Gr. Houtweg 166, Velsen. Bosch, W. van den, tuinman, Bloemend.straatweg 39, Santpoort. Boschma-Willems, Wed. B., J. C. Enschedestr. 10, IJmuiden. Boskamp, N.V., Meubelfabr. J, A., Bloemend.str.w. 1, Santpoort, Telefoon 22150. Bosker, K,, heijer, Lindenstr, 16, IJmuiden. Bosloper, P. M., meubelmaker Amstelstraat 7, IJmuiden. Bosma, B., verpleegster, Vinkenbaan 2, Santpoort. Bosma, E., grondwerker, Schreuderstr. 59, Velsen. Bosma Wzn. M,, assurantiekantoor, Trawlerkade 37, IJmuiden. Bosman, A., stoker, Ahornstr. 8. IJmuiden. Bosman, G., mandenmaker, Breesaapstr. 13 rd, IJmuiden, Bosman, H., hoofdagent v. politie, Middendorpstr. 6, Velsen. Telefoon 884. Bosman, H., schippersknecht, Engelmundusweg 13, IJmuiden. Bosman, H., motorschipper, Doodweg 45, Velsen. Bosman, J., arbeider, D. Hartoghstraat 46, IJmuiden, Bosman, J. G., schakelbordwachter, P. Potterstr. 4, IJmuiden. Bosman, J, J., schoenmaker, Wijkerstraatweg 31, Velsen. Bosman, J. J., machinist, Zuiderkanaalweg 4, Velsen. Bosman, N., fabrieksarbeider, Princestr. 4, Velsen. Bosman, P., wethouder, Zeeweg 377, Velsen, Tel. 484. Bosscha, D., schilder, Zeeweg 47, IJmuiden. Bossche, N., havenknecht, Adrianastr. 27, IJmuiden. Bosscher, K., los arbeider, Hoofdstr. 49, Santpoort. Bosschert, P. H. W., metaaldraaier, Ruijsdaelstr. 28, IJmuiden. Bosschert, P. H. W., Trompstraat 156, IJmuiden. Bosschert, Th. H., coupeur, Trompstr, 160, IJmuiden. Bossen, J., conducteur, Alkmaar Packet, Emmaplein 3, IJmuiden. Bosters, F., Casembrootstr. 34, IJmuiden. Levering van alle voorkomende DRUKWERKEN Nette Uitvoering Billijke Prijzen Duinweg 15 Santpoort Station

Adresboeken Velsen | 1933 | | pagina 45