lili'i Handweefwerk bij 69 Gr.Houtstr. 163, Haarlem, Tel. 12393 Deudekom-de Lange, Wed J. P. van, melkslijtster, Frogerstraat 20, IJmuiden. Deursen, A. van, Bloemend.str.weg 166, Santpoort. Deursen, H. van, stoker, Uitendaalstraat 51, Santpoort. Deursen-Swart, Wed. H. van, Uitendaalstraat 19, Santpoort. Deursen,' J. van, fabrieksarbeider, Pastoorsstraat 32, Santpoort Deursen, J. van, schilder, Pastoorsstraat 30, Santpoort. Deutekom, D., groothandelaar in visch, Leeuweriklaan 22, IJmuiden. D eventer-Blokland, Wed. C., Snelliusstr. 5, IJmuiden. Deventer, C., ass. boekhouder, de Wetstraat 6, IJmuiden. Deijck, A. van, fabrieksarbeider, Tuindersstraat 106, IJmuiden. Deijck, H. van, los arbeider, Stationsweg 5, IJmuiden. Deijck, P. van, fabrieksarbeider, Stationsweg 22, IJmuiden. Deiikers, H„ montagearbeider, Platanenstraat 8, IJmuiden. Dibbets, Jhr. D. E. E., employé B.P.M.. P. C. Hooftlaan, 4,Velsen, tel. 917. Dicker, C. A. M., handelsreiziger, Houtmanstraat 12, IJmuiden. Dictus, M. R., Kruidbergerweg 43, Santpoort. Dictus, P., ekctricien, Lorentzstr. 16, IJmuiden. Dictus, P., proevenmaker, Willebrordstr. 99, IJmuiden. Die, H. van, ketelbikker, Zuider Kanaalweg 42, Velsen. Die', J. C. van, fabrieksarbeider, Ahornstr. 48, IJmuiden. Diederiks, L. M., incasseerder, Bontekoestr. 4, IJmuiden. Diekle, 1. D., machinist, Lumeystr. 4, IJmuiden. Dieks, J. G. M., vuurwerker. Bik- en Arnoldkade 10 rd, IJmuiden. Dienaar, A., aannemer, Ruysdaelstr. 19, IJmuiden, Tel. 208. Dienaar, A., loodgieter, Jb. van Heemskerkstr. 47, IJmuiden. Dienaar, C., kolenwerker, W. Barendszstr. 20, IJmuiden. Dienaar 6 Zn., F. J., aannemer, Ruysdaelstr. 17, IJmuiden, I. 208. Dienaar, J„ veerman, Bloemstr. 46, IJmuiden. Dienaar, vletterman, Bloemstr. 44, IJmuiden. Dienaar, aannemer, Ruysdaelstr. 17. IJmuiden. Dienaar, J., aannemer, Hobbemastr. 14, IJmuiden. Dienaar, J. F., bootwerker, Kompasstr. 8, IJmuiden. Dienaar, W„ los arbeider, Willem Barendszstr. 46, IJmuiden. EERSTE DRIEHU1ZEH GLAZENWASSCHERIJ EN SCHOONMAAKDIENST J P.C. HOOFTLAAN V - DRIEHUIS-VELSEN J Speciaal adres voor het schoonmaken van Gevels enz. Prima afwerking - Billijke prijzen N. B. 't Koper van bel, brievenbus en deurknop wordt gratis gepoetst Ruiten zijn bij eventueele breuk gratis verzekerd Beleefd aanbevelend. PH. J. DIETRICH

Adresboeken Velsen | 1933 | | pagina 77