Naam- en Adreslijst Velsen A Alphabetisch gestelde van inwoners der Gemeente Zonder vermelding van Telefoonnummers uitgezonderd in Advertenties. In verband met een wijziging van de P.T.T.-wet is Ihet in den vervolge verboden in adresboeken telefoonnummers te publiceeren. Artikel 17 bis van bedoelde wet, dat met ingang van 1 Maart in werking Is getreden, luidt als volgt: „Het vervaardigen, verspreiden of ter verspreiding in voorraad hebben van lijsten en dergelijke vermeldingen van bij den rijkstelefoondienst, of bij dien van een concessionaris aangeslotene of van andere gegevens betreffende den dienst benevens van nabootsingen, op welke wijze dan ook vervaardigd, van bij een der vorenbedoelde diensten, of bij dien der telegrafen in gebruik zijnde drukwerken, formulieren en bescheiden, anders dan vanwege of met toestemming van den Staat of den concessionaris, is verboden, onverminderd hetgeen terzake van deze voor werpen in andere wetten is bepaald. De voorwerpen, waarmede de overtreding is gepleegd, kunnen voorzoover zij den veroordeelde toebehooren, bij veroordeeling worden verbeurd verklaard." Art. 20 sub 2 bepaalt voorts o.a.: „Met hechtenis van ten hoogste zes maanden of geldboete van ten hoogste duizend gulden wordt gestraft, hij, die het verbod, bedoeld in art. 17 bis, overtreedt." van Aacken, H., Achter Stationsweg 61. Aafjes, D., Noorderlaan 23. Aaibersberg, C. J., Zandersstraat 18. Aalbersberg, G. A., Sm. v. Gelderstraat 44. Aaibersberg, KI., Tuindersstraat 54. Aalderink, A., Kralenbergstraat 15. Aalderink, J. W., Edisonstraat 29. Aalderink, J., Ger. Doustraat 45a. Aalders Bijl, Wed. S., Pr. Krugerstraat 100. van Aalsburg, J., J. P. Coenstraat 21. van Aalst, Fr., Melklaan 39. van Aalst, Joh., Rijksweg 250. van Aalst, Joh., Duinvlietstraat 4. van Aalst, N., Kanaalkade 16. van Aalst, R., Burg. Weertsstraat 31. van Aalst, R., Princestraat 20. Aan, J. P., v. Wassenaerstraat 34. Aangeenbrug, J. H., Neptunusstraat 16. Aannemersbedrijf Fa. P. Bart Zn., Meervliet- straat 98. Aannemersbedrijf G. C. Bleeker, Gerard Dou straat 32. Aannemersbedrijf W. A. de Bruyn, Gerard Dou straat 1. Aannemersbedrijf P. Cupido, Edisonstraat 4. Aannemersbedrijf Fa. P. Heere, Huygensstr. 69. Aannemersbedrijf C. J. v. Heyst, Kruisstraat 27. Aannemersbedrijf Fa. Jac. v. Heyst Pzn., Meer' vlietstraat 6. Aannemersbedrijf K. de Jong, Duin en Kruid- bergerweg 17, Driehuis. Aannemersbedrijf Th. N. van der Lem, Zee weg 149. Aannemersbedrijf J. Lindhout, Enschedéstr. 27. Aannemersbedrijf J. Meesters Zn., Velser- duinweg 112. Aannemersbedrijf A. Meinema, Bontekoestr. 3. Aannemersbedrijf A. A. van Pel, Edisonstr. 36. Aannemersbedrijf Fa. M. J. Rolvink Zn., Vel- serduinweg 163. Aannemersbedrijf G. Ruysenaars, Wijkerstraat- weg 243. Aannemersbedrijf A. de Waal, Mahusstraat 28. van der Aar, C. J., Westerwijkstraat 16 van der Aar, Fr., verpleegster, v. D'alenlaan 40, van der Aar, G. J., IJmuiderstraatweg 109, van der Aar, G. J., IJmuiderstraatweg 35 rood. van der Aar, H., van Dalenlaan 18. van der Aar, J., Melklaan 34. van der Aar, J. C., Noorderlaan 28. van der Aar, J. C,, P. Heinstraat 40. van der Aar, P., Gr. Houtweg 342. van der Aar, W. F., lepenstraat 25. Aardenburg, H., Hobbemastraat 5. Aardenburg, W. J., Gr. Hout of Koningsw. 301. Aarnoutse, W. D., huishoudster, Kanaalstr. 36. Aarsen, P., Kortenaerstraat 8. van Aarst, G. J., Hagelingerweg 381. van der Aart, A., Sm. v. Gelderstr. 42. van der Aart, C. H., Sm. v. Gelderstr. 9. van der Aart, J. L., Banjaertstr. 12. Aarst, H. A., Mahustraat 45. Aartsen, H., Roggeveenstraat 2. Aartsen, H. D., Keizer Wilhelmstraat 12. van Abbeve, J. G., Ruijsdaelstraat 27. Abbo, J., Breesaapstraat 39rd.

Adresboeken Velsen | 1940 | | pagina 15