10
VOORTGEZET ONDERWIJS.
MIDDELBAAR ALGEMEEN VOORTGEZET ONDERWIJS.
1. Willem de Zwijgerschool voor mavo,Platanen-
str.50,IJm.tel.15262. dir.:R.Otten.
2. Hugo de Grootschool voor mavo, Grahamstr.1IJm.
Tel.11475. dir.:R.Bos. Adjdir.H.Pierhagen
HOGER ALGEMEEN VOORTGEZET ONDERWIJS EN VOORBE
REIDEND WETENSCHAPPELIJK ONDERWIJS.
1. ProfMr.S.Vissering-scholengemeenschap voor
atheneum en havoBriniostraat 16, IJmuiden.
tel.14124. wnd.rector Drs.W.H.Blaauboer.
Dep.Tolsduinerlaan 4, Velsen-Zuid.tel.11265.
1e conrector:Drs.W.J.vBenten.
2e conrectorDrs.Sj.de Vries
3e conrector:A.v.d.Wijst.
2. Gymnasium Felisenum,Van Hogendorplaan 2, Velsen
Zuid.Tel.15624. Rector:Dr.A.B.Nederlof
Conrect orDrsRKofman
BEROEPSONDERWIJS.
1. Gem.School voor visserij en scheepvaart.
Havenkade 55, IJmuiden.Tel.14581
Directeur: GStreefland
2. Mevrouw Dr.J.v.d.Bergh van Eysinga-Eliasschool
Huishoudschool,P.J.Troelstraweg, IJmuiden.
Tel.14574. Directrice: Mw.H.M.van Rossum
Adj.directrice: Mw.P.J.Jansen.
AVONDONDERWIJS.
1. Middelbare Handelsavondschool, Platanenstr.50,
IJmuiden.Tel.15262. Directeur:R.Otten.
2. Gem.avondschool voor de middenstand, Platanen
str. 50, IJm.Tel 1 5262. Directeur: R.Otten.
SCHOLEN VOOR BIJZONDER ONDERWIJS.
KLEUTERONDERWIJS.
1. Banjaertkleuterschool,Banjaertstraat 2,Velsen.N
tel.02510-27255. Hoofdleids ter:S.Woonink.
2. Da. CostakleuterschoolGildenlaan 17,Velsen N.
tel.02510-27213. Hoofdleidster:Mw.L.v.Immerzeel
3. St.Engelbewaarderskleuterschool,van Diepenstr.3
Velsen-Nrd.Tel.02510-27055.
Hoofdieidster:Mw.A.M.Dedding
4. Marie Boreelkleuterschoolv.d.Vondell.3,Drieh.
Tel.10509. Hoofdleidster:Mw.N.M.W.Breen.
5. R.K.Kleuterschool De Zonnehoek,Nic.Beetslaan 1,
Driehuis.Tel.10568.Hoofdleidster:Mw.M.Koreman-
Martens.
6. Chr.Kleuterschool De Woelwaters, Dreefplant-
soen 1, Santpoort Nrd. Tel.023-377516.
Hoofdleidster: Mw.H.M.Blom.
7. Heilig HartkleuterschoolWulverderlaan 1,
Santpoort Nrd. Tel.023-375217.
Hoofdleidster: Mw.W.v.d.Wijs.
8. Chr.Kleuterschool KennemervreugdBloemend.str.
weg 185, SantpoortZd.
Hoofdleidster: Mw.C.JLouisse.
9. Prinses Marijkekleuterschool,Fr.Halsstraat 29,
IJmuiden.Tel.15254.
Hoofdleidster: Mw.G.F.de Weert-Meyer.
10.R.K.Kleu terschool De Wildzang,Zeeweg 136,
IJmuiden.Tel.11291Hoofdleidster:Mw.A.M.Mol.
11MarnixkleuterschoolNobelstraat 2, IJmuiden.
Tel.12579.Hoofdleidster: Mw.H.H.M.Visser-v.Kan.
12.Beth1ehemkleuterschoolGijzenveltplantsoen 4,
IJmuiden. Tel. 11686.
Hoofdleidster: Mw.J.P.Brants.
13.Kleuterschool De Kleine Beer, Eenhoornstraat 6,
IJmuiden. Tel.13047.
Hoofdleidster: Mw.C.J.Versloft.
14.R.K.Kleuterschool,Windekind, Kerkstraat 2,
IJmuiden.Tel11403.
Hoofdleidster: Mw.MH.Manoth-Hermans
15 Mevrouw Van Tuyllkleuterschool,Koningsplein 18,
IJmuiden. Tel.11289.
Hoofdleidster: Mw.L.A.Mulder-de Visser.
16.R.K.Kleuterschool Klimop,Venusstraat 2,IJm.
Tel.11086. Hoofdleidster: Mw.C.C.de Gier.
17.R.K.Kleuterschool "De Zeester",Keetberglaan 19,
IJmuiden. Tel.16323.
Hoofdleidster: Mw.C.C.Ligthart.
18.Prot.Chr.Kleuterschool,Kruisberglaan 5, IJm.
Tel.13178.Hoofdleidster: Mw.A.Fonteyne-Riedijk.
BASISONDERWIJS (bijzonder).
1. Del Court van Krimpenschool, Stratingplants.5,
Velsen Noord. Tel.02510-24294.
Hoofd: R.Ch.Karrenbeld.
2. Da Costaschool,Noorderlaan 1, Velsen Noord.
Tel.02510-24815. Hoofd: P.G.Brouwer.
3. StJosephschool,Corverslaan 47,Velsen Noord.
Tel.02510-24074. Hoofd: J.A.H.Smit.
4. R.K.Basisschool St. Engelmundus, Schaepmanlaan 4
DriehuisTel02550-16443.
Hoofd: F.Th.H.Bruinenberg.
5. Prinses Beatrixschool, Jac.Catslaan 1, Driehuis
Tel.15912. Hoofd: JJHuizinga.
6. Titus BrandsmaschoolWulverderlaan 3, Santp.Nrd
Tel.023-376147. Hoofd: H.A.Jansen.
7. St.Liduinaschool,Dinkgrevelaan 17,Santp.Nrd.
Tel.023-375268. Hoofd: G.W.Terra.
8. Juliana van Stolbergschool,Fr.Netscherlaan 4,
Santpoort Nrd.Tel.023-378155.HoofdG.C.TeygeIer
9. St.Franciscusschool,Zeeweg 140,IJmuiden.Tel.
16309. Hoofd: H.Boddeke.
Dependance:Zeeweg 2, IJm.Tel.12079.
Hoofd: H.Boddeke.
10.JulianaschoolGerard Doustraat 59,IJmuiden.
Tel.11505. Hoofd: JL.Wildschut
11.Emmaschool,Beukenstraat 11, IJmuiden.
Tel.15928. Hoofd: JJSchotvanger.
12.P.Vermeulenschool,Gerard Doustraat 57, IJm.
Tel.10481. Hoofd: M.de Kool.
13.Heilig HartschoolEenhoornstraat 171, IJm.
Tel.11788. Hoofd: G.E.Kaspers.
14.Claraschool,Kerkstraat 4, IJmuiden.Tel15266.
Hoofd: J.C.Bart.
15.Calvijnschool,Eenhoornstraat 8, IJmuiden.
Tel.13048. Hoofd: P.L.Wapenaar.
16.Marnix van St. Aldegondeschool,Nobelstr.2,IJm.
Tel.12579. Hoofd: D.Gnodde.
17.Insingerschool,Moerbergplantsoen 20,IJmuiden.
Tel.16481. Hoofd: B.Meesters.
18.ComitéschoolKerkstraat 1, IJmuiden.
Tel.11988. Hoofd: W.v.d.Meent.
1 9.Bethlehemschool,Radarstraat 7, IJmuiden.
Tel.14301. Hoofd: A.Alderliefste.
20.J.F.Kennedyschool, Keetberglaan 17, IJmuiden.
Tel.13547. Hoofd: G.C.Kramer.
21.Dr.J.Th.de Visserschool,Eenhoornstraat 4,IJm.
Tel.16150. Hoofd: J.Borst.
22.Kruisbergschool,Kruisberglaan 5,IJmuiden.
Tel.13178. Hoofd: J.D.Langelaar.
BUITENGEWOON LAGER ONDERWIJS (bijzonder).
1. Don Boscoschool,Willemsbeekweg 80, IJmuiden.
Tel.16528. Hoofd: J.J.van Workum.'
2. Hendrik PiersonschoolCepheusstraat 2, IJm.
Tel.10340. Hoofd: B.Wieringa.
3. StWillibrordusschool,Middenduinerweg 44,
Santpoort Zuid.Tel.023-376992.
Hoofd: J.de Coninck.
VOORTGEZET ONDERWIJS (bijzonder)
LAGER ALGEMEEN VOORTGEZET ONDERWIJS.
Elout vanSoeterwoudeschoolRadarstraat 108a,IJm.
Tel. 13395. Hoofd: A.Voerman.
HOGER ALGEMEEN VOORTGEZET ONDERWJJS EN VOORBEREI
DEND WETENSCHAPPELIJK ONDERWIJS (bijzonder).