110 AALSMEERDERDIJK (Haarl.meer), (Postbestelling Rijk). Raam, H. J. van, "Winkelier, Aalsmeerderdijk 1. Leeghwater, K., Opperman, Aalsmeerderdijk 2. Leehgwater, Wed. K., zonder beroep, Aalsmeerderdijk 3. Weening, B., Arbeider, Aalsmeerderdijk 4. Koolhaas, C., Winkelier, Aalsmeerderdijk 5. Mans, J., Arbeider, Aalsmeerderdijk 5. Meulen, J. van der, Arbeider, Aalsmeerderdijk 6. Roest, G., Manufacturier, Aalsmeerderdijk 7. Bom, Wed. J., zonder beroep, Aalsmeerderdijk 7, Veen, J. van, Arbeider, Aalsmeerderdijk 9 Oever, E. van den, Arbeider, Aalsmeerderdijk 10. Resoort, Wed, G., Particuliere, Aalsmeerderdijk 11. Nelemans, D., Timmerman, Aalsmeerderdijk 13. Zwaard, Joh. van der, Metselaar, Aalsmeerderdijk 14. Ree, J. van de, Particulier, Aalsmeerderdijk 15. Raam, H. C., Arbeider, Aalsmeerderdijk 16. W'anschers, G., Particulier, Aalsmeerderdijk 17. Visser, G., Arbeider, Aalsmeerderdijk 18. Smit, C., Winkelier en Bakker, Aalsmeerderdijk 19, Molenaar, C., Landbouwer, Aalsmeerderdijk 20. Lampe, Wed. A., Particuliere, Aalsmeerderdijk 30. Vers'teeg, H., Arbeider, Aalsmeerderdijk 30, Oever, D. van den, Arbeider, Aalsmeerderdijk 33. Verbeek, J. T., Arbeider, Aalsmeerderdijk 34. Wessels, J., Chauffeur, Aalsmeerderdijk 35. Bakker, H., Schipper, Aalsmeerderdijk 36. Rupschus, G., Arbeider, Aalsmeerderdijk 37. Bentem, M. van, Koopman, Aalsmeerderdijk 40. Beets, A., Veerschipper, Aalsmeerderdijk 41, Korenstra, Wed, H,, Particuliere, Aalsmeerderdijk 42. Wessels, J. C,, Aalsmeerderdijk 44. Borst, Th., Landbouwer, Aalsmeerderdijk 45, Dekkers, J., Arbeider, Aalsmeerderdijk 46. Filius, K., Arbeider, Aalsmeerderdijk 50. Filius, C. A,, Arlb. en Broodslijter, Aalsmeerderdijk 51. Roosendaal, A., Landbouwer, Aalsmeerderdijk 52. Bijl, J. v, d.. Graanhandel, Aalsmeerderdijk 71. Millenaar, K., Winkelier, Aalsmeerderdijk 82, Millenaar, C, J,, Brandstoffenhandel, Aalsmeerderdijk 83, Bijl, A. v. d., Graanhandel, Aalsmeerderdijk 60. Bijl, W. v. d., Graanhandel, Aalsmeerderdijk 70.

Adresboeken Aalsmeer | 1925 | | pagina 110