121 Keessen Jr. Zn., Fa. W., Kon. Kweekerij .Terra Nova", Uiterweg 120, Tel. 10. Keessen Dz. Zn., W. D., Bloemisten en Boomkweekers, Uiterweg 201. Laarse Zn., Fa. J. v. d., Timmerlieden Houthandel, Uiterweg 259. Pistcrius Berghoef, Accountantskantoor, Zijdstraat 217, Tel. 73. Tuinbouw Aankoop Centrale, Dorpsstraat, Tel, 88. Tas Zn., Fa. D. J., Bloemisten, Uiterweg 144, Tel. 16. Vreeken, Fa. V. A., Bloemisten,. Uiterweg 222, Tel. 17. Scholen Onderwijsinrichtingen. Openbare Lagere School Wijk I (Oosteinde) Hoofd L. Mus. Openbare L. Sch. Wijk II (Dorp) Hoofd C. Kikkert. Openbare L. Sch. Wijk III (Uiterweg) Hooft L. Statema. Chr. L. School Wijk I, Hoofd P. C. Luijten. C'hr. L. School Wijk II, Hoofd G. Kommers. Kath. L. School Wijk IV (Kudelstaart), Hoofd J Schaper. Openb. U.L.O. school Wijk II, Hoofd H. Slagter. Chr. U.L.O. school Wijk II, Hoofd G. Kommers. Naai- ren Knipschool. Dir. Mej. E. M. F. Woldringh, Bewaar- en Breischool. Dir. Mej. de Greef. Rijkstuinbouwwinterschool. (Alleen gedurende de wintermaanden). Directeur P. de Vries. Gem. Midd. Handelsavondschool. Cursusjaar 1 Sept.1 Mei). Hoofd van den cursus H, Slagter. Fransche Cursus a. d. Openb. L. Sch. in Wijk II. Hoofd van den cursus J. van Sluijs. Vrachtrijders, Beurtschippers enz. E. Beets, Beurtvaartdienst AalsmeerAmsterdam. ■H. Bon, Kudelstaart. Aid. Enzeler, Zijdstraat. J. Gorter, (op Amsterdam). A. van den Heuvel (op Amsterdam). H. W. F. Husemeier, (bode op Leiden). J. Pannekoek, Beurtvaartdiensten op A'dam en Leiden. W. Rijlaarsdam, (op Haarlem, Hoofddorp). K. Venema, Stationsweg.

Adresboeken Aalsmeer | 1925 | | pagina 121